Англійська
Німецька
Про школу
Про школу
Наша мета — не навантажувати студентів важкою граматикою, роблячи з них філологів, — ми навчаємо справжній, живій мові. Тій, яку ви почуєте у магазині, яка дозволить вам спілкуватися, заводити знайомства та чітко формулювати свої думки іноземною мовою.
відділ продаж

Англійська для дорослих індивідуально (Київ)

Заняття англійською індивідуально – це гарна можливість підтягнути усі аспекти мови. На уроці ви залишаєтеся віч-на-віч з викладачем, практикуючи говоріння, сприйняття на слух, покращуючи свій словниковий запас і навчаючись робити це граматично правильно. Саме розмовній мові ми приділяємо особливу увагу. Усі вивчені фрази, фразеологічні звороти, сленгові вирази та граматичні конструкції вводяться у живе спілкування, тим самим роблячи вас впевненим спікером в англомовному середовищі.

Характеристики розмовного курсу:

Тривалість курсу
Інтенсивність занять
40 занять
2 рази на тиждень
Як відбувається заняття
Офлайн у Києві

Цей курс розроблений для:

Початківців, які хочуть вивчати англійську мову;
Охочих пізнати ази іноземної мови;
Подорожі;
Для тих, хто хоче покращити свій рівень;
Вивчав англійську в школі/вузі/на курсах багато років тому і нічого не пам'ятає;

Етапи навчання

Elementary
Курс дає Вам можливість навчитися висловлювати свої думки простими словами, знайти впевненість в англомовному середовищі.
Beginner
Ви вивчаєте ключову лексику та граматику, які відразу вводите у розмову, дискусії,
рольові ігри. Завдання завжди будуть цікавими. 70% Часу уроку говорить студент,
викладач лише пояснює новий матеріал та контролює процес навчання.
Pre-Intermediate
"Ключовий" рівень вивчення англійської мови. Тут ви вдосконалюєте граматику та
поглиблюєте словниковий запас. Основними граматичними темами курсу є ступені порівняння прикметників, модальні дієслова, а також знайомство з фразовими дієсловами, герундієм та інфінітивом.
Intermediate
Це рівень переходу з кількості до якості. Курс навчить Вас досить швидко говорити
англійською, обговорювати різні професійні та побутові теми, сприймати на слух
практично все сказане англійською мовою в звичайному темпі.
Upper-Intermediate
Англійська мова рівня Upper-intermediate дає можливість вільно висловлювати свої думки у будь-якій сфері життєдіяльності. На даному етапі Ви навчитеся використовувати практично всі форми часів, поглибите знання про пасивний стан дієслова, вивчите конструкції used to, get used to, дізнаєтеся про вживання прикметників як іменників.
Advanced
Це рівень вільного володіння мовою. Тут ми вдосконалимо знання всіх часів англійської мови в активних та пасивних станах, вивчаємо безособові конструкції, умовні
речення змішаних типів, складовий іменник, еліпсис.

Чого Ви навчитеся

Рахувати, говорити про національності, квіти, про свою сім'ю, про їжу та напої, про свою роботу, говорити про свій типовий день, обговорювати улюблені жанри фільмів, говорити про одяг, бронювати номери в готелі та робити замовлення в кафе та ресторані. Використовувати часи Present Simple, Present Continuous, Past Simple; вживати дієслово to be у теперішньому та минулому часі, множину і однину іменників, вживання артиклів, прикметників, займенників, познайомтеся з неправильними дієсловами.
Beginner
Розуміти різницю між вживанням Present Simple та Present Continuous, Present Perfect та Past Simple, як будувати плани на майбутнє за допомогою to be going to. Вживати порівняльні та найвищі ступені прикметників, артиклі, модальні дієслова для вираження здібностей, заборон, можливостей. Спілкуватися на знайомі теми: про сім'ю, будинок, роботу, розпорядок дня, хобі та захоплення, улюблені фільми та музику, одяг, країни й національності та багато іншого.
Elementary
Читати адаптовану літературу англійською мовою. Підтримати розмову на знайомі вам теми, порозумітися з місцевими жителями під час подорожей, описати свої інтереси та події, обговорити фільм або альбом музичної групи, зовнішність та характер людини та ін. Грамотно та легко висловити свої думки, спілкуватися по телефону, ходити в аптеку, питати та пояснювати, як пройти. Взяти участь у тестуванні KET (Key English test).
Pre-Intermediate
Дивитися фільми в оригіналі та розуміти суть того, що відбувається, без тонкощів діалогів та деталей. Обговорювати англійською практично всі теми (взаємини, фінанси, кримінал, гаджети, освіта, бізнес, зйомки фільмів та багато інших), вибираючи знайомі слова або підбираючи прості синоніми. Висловлювати та обґрунтовувати свою думку, описувати свої бажання, розповідати про враження. Говорити набагато плавніше та швидше. Розуміти невеликі тексти на слух, уловлюючи сюжет та визначати думки героїв. Легко читати та писати невеликі повідомлення, есе та листи.
Intermediate
Висловлювати та аргументувати думку на будь-яку тему (подорожі, співбесіда на роботу, екологія, самопочуття, реклама та ін.), детально описувати людей, предмети та події, наводити приклади. Розуміти основні ідеї конкретних та абстрактних повідомлень. Спілкуватися з носієм мови та реагувати відповідно до контексту розмови. Читати художні книги та статті без використання словника. Розуміти на слух більшу частину мови в інтерв'ю, репортажах, фільмах. Писати статті, твори та листи на вільні теми. Скласти іспит FCE (First Certificate in English).
Upper-Interdediate
Спонтанно спілкуватися з носіями практично без помилок, розпізнавати та передавати приховані смисли, сарказм чи приховані емоції. Використовувати складні граматичні конструкції, підбирати найбільш підходящі синоніми, вставляти до місця фразеологізми та стійкі вирази. Читати складні книги в оригіналі та дивитися фільми.
Advanced

Завантажити список подкастів
для розмовної англійської

Натискаючи, ви приймаєте умови Згоди
Вартість індивідуального абонементу
20 годин
5400 грн
  індивідуальне заняття
  60 хвилин

  економія 600 грн
   40 годин
   9600 грн
    індивідуальне заняття
    60 хвилин
    економія 2400 грн
     Супер
     ціна
     Гарна
     ціна
     Оплата частинами від Monobank
     Якщо ви визначилися з курсом та хочете оплачувати його частинами, натисніть кнопку нижче
     Пройди безкоштовний пробний урок
     Що таке BeBest? Це повне занурення у мовне середовище. Не має значення, які ваші цілі у вивченні англійської: просування кар'єрними сходами, переїзд за кордон, саморозвиток, - все це можна здійснити з нашою командою. У процесі навчання приділяється увага всім аспектам мови, розвиваються навички спілкування, долається мовний бар'єр, здійснюється процес переходу від базових до поглиблених знань англійської мови. Урок побудований таким чином, що учню не доведеться занудьгувати: граматика тісно переплітається з розмовною практикою, причому останній приділяється особлива увага. Основне завдання мови – бути корисною, давати можливість чітко і зрозуміло висловлювати свою точку зору. Ми не даємо сухі конструкції, які не несуть комунікативної цінності, а одразу вводимо їх у життєві ситуації, діалоги та обговорення. Щоб не створювати учню додаткових труднощів, граматику викладач пояснює рідною мовою, цим забезпечуючи повне розуміння теми. Навіть якщо ви тільки розпочали навчання, через місяць вже зможете будувати прості речення та відповідати на нескладні запитання. Ми не даємо багато письмових вправ, але домашнє завдання є невід'ємною частиною навчального курсу. Воно дублює матеріал, пройдений на уроці та допомагає його краще засвоїти. Для навчання ми використовуємо матеріали видання OXFORD, які точно дублює основні завдання курсу. Підручники включають всі необхідні аспекти мови: Listening, Speaking, Grammar, Writing, Pronunciation. Це дає вам можливість навчитися сприймати мову іноземців на слух, а також формувати чітку і швидку відповідь на їхні запитання, за допомогою корекції вимови учень буде гідно звучати під час розмови. У процесі навчання ви будете у постійному контакті з викладачем, який відповість на будь-яке запитання та ліквідує прогалини у знаннях, причому абсолютно не має значення формат навчання, чи це офіс або офлайн.
     Україна, Одеса, Одеська область, 65000
     вулиця Академіка Сахарова, 20