BeBest школа іноземних мов

Комунікативна методика – швидкий результат без мовного бар'єру

Навчання

Існує безліч методик викладання іноземних мов. Кожен викладач наполягає на тому, що саме його найкраща. Як же студенту вибрати той підхід, який стане оптимальным для нього? Це залежить, перш за все, від поставлених цілей.


Мета комунікативної методики для студента— розмовляти іноземною без складностей та позбутися мовного бар'єру. Це метод спроб та перевірок, щоб допомогти студенту набути важливих навичок комунікації.

Комунікативний підхід створили педагоги та лінгвісти у Великобританії

у1960-х. За 50 років застосування цей метод витримал перевірку часом та довів свою успішність. Викладачі стали відчувати, що студенти не вчать цільну живу мову та не знають, як вірно говорити, використовувати формули повсякденного спілкування, жести та вирази. Тобто, студенти губилися в культурному середовищі досліджуваної мови.

Розуміння цієї проблеми призвело до популяризації та розвитку комунікативного підходу.

Використання мови в природному середовищі— ключова ідея методики.

Комунікативний підхід залучає особистий досвід студента. Через бесіди, дебати, діалоги, ігри та інші форми навчання, що залучають до використання в живому мовленні того, що він знає (або не знає, але здогадується) на вивчаємій мові. Такий інтерактивний формат урока дозволяє застосовувати методику на заняттях зі студентами будь-якого віку.


Ми працюємо за принципом від простого до складного, міксуємо навчання та розваги.

Уявімо, що сьогодні ми вивчаємо тему Present Simple (простий час). На момент заняття ви знаєте кілька базових дієслів типу go, do, read, speak тощо. Тема може бути подана через текст або аудіо - студент розуміє прочитане чи прослухане, не знаючи грамматичної основи, а це вже перший крок до вільного спілкування вивчаємою мовою.


Після знайомства з теорією, що подаєтся не складними та лякаючими термінами, а простою мовою та яскравими прикладами, учень починає будувати речення, відповідати на питання, висловлюючи власну думку, ідеї та досвід. Тренуючись будувати прості речення, студент вчиться задавати питання та відповідати на них, розуміти співрозмовника та підтримувати розмову.

Учень проходить три стадії навчання:

  1. Залучення (цікава дискусія, обговорення ситуації, відео, картинок)
  2. Вивчення (пояснення граматичних правил, новий словник)
  3. Використання (вправи для тренувань та закріплення матеріалу, робота за темою вже з застосуванням засвоєних знань).

Правила та конструкції запам'ятовуються автоматично, студенти тренуються застосовувати їх на життєвих кейсах. Через таку методику формується 4 види мовної діяльності: Writing (лист), Reading (читання), Speaking (розмова), Listening (аудіо).

Студенти вчаться не лише розмовляти на різні теми, але й при цьому слідкувати за вірністю вимови, а формат заняття долає страх зробити помилку в розмові, яка й спричиняє мовний бар'єр.


Наші заняття проходять в діалогах, дебатах, дискусіях, ми розбираємо кейси та використовуємо рольові игри. Вивчення мови для студентів стає засобом отримання інформації. Студенти практикують до 70% часу уроку: говорять, пишуть, дивляться відео та слухають аудіо. Щоб учню було легше засвоїти цей обсяг, ми підбираємо матеріал для занять таким чином, щоб він був й корисним, й цікавим.

Найкраща мотивація кожного студента — розуміння власного прогресу, тому ми

допомагаємо створювати ситуації реального спілкування, щоб студенти бачили результати на кожному уроці, в кожній темі.


Навчання в BeBest! відповідає міжнародним стандартам, які дозволяють вам підготуватися до  складання міжнародних тестів IELTS, FCE, KET, PET, TOELF, DAF, Goethe-Zertifikat та професійних іспитів. В конці курса ми пропонуємо студентам пройти тестування та отримати сертифікат про рівень володіння мовою. В роботі ми використовуємо учбові матеріали видавництва Oxford University Press (англійська), Hueber Verlag (німецька), наші авторські розробки (70 курсів) та реальні історії з життя, ігрові завдання та, звичайно, гумор!


Починайте вчитися прямо зараз! And BeBest!

Пам'ятайте, yesterday is a history, tomorrow is a mistery and today is a gift, that’s why it is called Present Simple :)