BeBest школа іноземних мов

Bed vs Bad - “æ” и “e”

Вимова

Вступ. 

Отже, ти починаєш говорити англійською? - Це здорово! Але переживаєш, що звучиш як актори, що погано говорять у кіно? Не турбуйся, школа іноземних мов BeBest тут, щоб допомогти тобі.

Насамперед слід розуміти, що кожен, хто вивчав англійську мову, мав складнощі з певними звуками, наприклад “æ” та “e”. Російська мова має лише чверть звуків англійської мови, так, ти вірно прочитав, лише чверть. Ми в принципі розмовляємо більш рівним тоном, не змінюючи висоту голосу в порівнянні з англомовними. Поза сумнівом, ти дуже швидко дійдеш рівня, де тебе будуть легко розуміти, проте відточування вимови може виявитися непростим завданням. Тут ми можемо допомогти, давай прямо зараз розберемо різницю у вимові “æ” та “e”.Bad або Bed?


Нам важко відокремити звуки “æ” та “e” один від одного: æ, як в слові “mat” та e, як в “met”. 
Ми зазвичай вимовляємо обидва звуки, як “e”, таким чином  “mat” звучить, як “met”, а “bad” як “bed”. А все тому, що звука “æ” нема в російській мові, тому ми подсвідомо замінюємо його найближчим схожим.

Порада: Щоб вимовити “bad”, а не “bed,” відкрийте рота так, ніби кажете “e”, потім віттягніть куточки рота трошки в бік та відкрийте щелепу широко донизу. Потренуйтеся з такими парами слів, як mat та met, pat та pet, а також "man" и "men".

Щоб знайти більше контенту від школи англійської мови BeBest, переходь за посиланням нижче:

Facebook Instagram Youtube  Telegram TikTok