BeBest школа іноземних мов

Плутанина з W та V

Вимова


Вступ

Тож, ти починаєшь розмовляти англійською? Це здорово! Хвилюєшся, що "звучиш" як погано вимовляючі слова актори у кіно? Не хвилюйся, школа іноземних мов BeBest тут, щоб допомогти тобі.
В першу чергу, треба розуміти, що кожен, хто вивчав англійську, мав складності з певними звуками, наприклад, з “w” та “v”. Російська має лише чверть звуків англійської... Так-так, все вірно, лише чверть. Ми розмовляємо більш рівним тоном, не змінюємо висоту голосу порівняно з тими, хто розмовляє англійською.
Без сумнівів, ти дуже швидко досягнеш рівня, де тебе будуть легко розуміти, але відточувати вимову - доволі складне завдання. Але ми взмозі допомогти його подолати, можна прямо зараз розібрати різницю у вимові V та W.Плутанина з W та V

  • Звук “w” не існує в російській мові, але у нас, як і в англійській, є звук “v”, саме тому ми так легко змінюємо “w” на ”v”, коли говоримо англійською. Наприклад, “wine” та “we” можуть легко перетворитися в “vine” and “ve.” Іноді це працює й в зворотній бік – “v” також може бути замінена за допомогою “w” (“very” може стати “wery”), якщо ми надмірно "розтягнемо" посмішку при вимові цього слова.

  • Порада: Коли вимовляєте звук W, ваш рот повинен розплитися в широкій посмішці. Коли ж вимовляєте V, потрібно нижньою губою доторкнутися до верхніх зубів. Подійдіть до дзеркала та потренуйтесь, у вас все вийде.


Щоб знайти більше контента від школи англійської мови BeBest, переходь за посиланнями нижче:

Facebook Instagram Youtube Telegram