BeBest школа іноземних мов

Speaking club. Як практикувати англійську?

Навчання

Валентина Залевська, засновниця мовної школи BeBest, пояснює,

що таке розмовний клуб, як він проходить і чому може бути кориснішим за стандартний урок англійської мови.


Вітаю, друзі!

У школі іноземних мов BeBest постійно проводяться розмовні клуби. Для початку давайте обговоримо, чи розумієте ви різницю між уроками англійської мови з комунікативного підходу та розмовними клубами.


Мета уроків англійської мови: навчити вас мові.


На уроках викладач пояснює граматичні правила, дає нові слова, виправляє помилки, розучує з вами звуки і ставить вимову, обов'язково розбирає кожну конструкцію до тих пір, поки ви не прийдете до розуміння, відпрацьовують з вами всі вправи. Грейдує свою мову і поступово вводить все нові і нові конструкції та вирази.

У результаті, після навчання ви повинні розуміти правила, вміти читати, писати, розуміти мову і вміти говорити. Тобто ви маєте знати англійську мову.


Мета розмовних клубів: розговоритись, почати використовувати те, що ви вже маєте у своєму пасивному словниковому запасі та перевести в активний.


Студенти приходять до цього клубу, щоб підтягнути свою розмовну навичку, навчитися чути і розуміти іноземну мову, щоб збільшити словниковий запас. Скоріш за все, під час такого заняття у педагога не буде можливості вас виправляти і коригувати. Х


Основний наголос робиться на розмовну мову: сприйняття на слух та практику спілкування.

"Спікінг клаб" розкриє ваші можливості. Саме шляхом практики виробляється мовленнєва майстерність. Беручи участь у живих бесідах, де неможливо підглянути відповіді та передбачити хід розмови, народжується здатність та навичка до вільного сприйняття та використання іноземної мови. Чим частіше ви відвідуєте розмовний клуб, тим швидше почнете помічати результат.


Ми всі роками вивчали іноземну мову в школах, інститутах, але без практики спілкування рівень володіння найчастіше залишає бажати кращого. У той же час ми всі добре знаємо, що дитина до 6-7 років вже вільно володіє рідною мовою, засвоюючи її переважно у спілкуванні. Дитина створює прямі асоціативні зв'язки образу - звучання слова. Така природна навичка володіння мовою є автоматичною та довговічною. То чому нам нею теж не скористатися?

Але важливо розуміти, що нам дорослим потрібна структура та розуміння логіки мови.


Швидше за все, вам не вдасться повністю відмовитися від уроків англійської та опанувати мову тільки через практику на розмовних клубах. Я зустрічала випадки, коли клієнти вчилися через практику в різних варіантах зіткнення з мовою: роботу, спілкування з іноземцями, подорожі...В їхній голові було багато слів, але вони настільки хаотично складалися в пропозиції, що мені важко було розібрати суть.


Як проходять розмовні клуби у мовній школі BeBest:

  1. Кожен клуб має свою тему і набір питань . Тема вибирається спірна, щоб викликати жваву полеміку.
  2. У викладача є заздалегідь заготовлені слова та висловлювання, які розбираються  на початку заняття, щоб була можливість їх використовувати під час дискусій.
  3. Вам може бути надана стаття для прочитання або відео для перегляду з метою подальшого обговорення.
  4. Наприкінці клубу ми обов'язково граємо в ігри: allias, who am I і т.д.

Незважаючи на те, що ведучими Розмовного Клубу виступають викладач та носій мови, основна увага все одно приділяється мовленню студентів. Адже сенс такого заняття не в тому, щоб послухати, як розмовляє іноземець, а в тому, щоб бути частиною цієї розмови.

Розмовний клуб – це не просто урок англійської мови. Це потужна платформа з відпрацювання комунікативних навичок, публічних виступів та формування спільноти за інтересами. Як викладач, я рекомендую відвідувати його хоча б двічі на місяць. Тоді інтерес до мови не вичерпається, і ви досягнете своїх цілей набагато швидше, ніж очікуєте.


Записуйтесь на наші розмовні клуби та приходьте практикувати мову!

Записатись можна тут:: https://bebestschool.com/speaking-club