+380 68-45-86-866
+380 63-39-40-492
(Варненська, 25)
+380 73-021-92-31
+380 95-39-42-172
(Осіпова, 19; Велика Арнаутська, 25)
Школа
іноземних
мов
Одеса (Центр), Осіпова 19 (вхід
з вул. Успенської) ;
In English
Одеса (Таірова / Черемушки), Варненська 25
Одеса (Центр), Велика
Арнаутська 25;
Школа
Навіщо вівчати мови? Це ж так чудово! Подорожувати світом, вільно спілкуватися з иноземцями. Не боятися подорожей за кордон через незнання мови. Не боятися заблукати або купити щось не те, не зумівши донести свою думку у крамниці. Іноземні мови відкривають вам увесь світ! Використайте це, насолоджуйтесь новими відкритими можливостями, дихайте повними грудьми, живіть на повну, вивчаючи мови разом з нами! Не кажучи про те, що постійне вивчення цікавих речей омоложує мозок та роблять його постійно молодим. Уявіть, як зміниться ваше життя пізнаючи іноземну мову. Одну, а краще декілька. Чому б ні? Немає меж досконалості! Коли вивчете одну мову, ви одразу побачите як це чудово та доступно, тоді ви беззаперечно забажаете вивчати другу. Далі все залежить від ваших апетитів!

Школа іноземних BeBest - це ваша путівка до радісного спілкування з іноземцями. Немає місця невпевненності та страху помилитися. Професійні викладачі-філологи використовують на практиці накопичений досвід та перевірені методи. Усі викладачі школи мають міжнародні сертифікати та успішні стажування в США та Європі. Враховуючи потреби учнів, ми розкладаємо по полицям складні граматичні обороти у легкій формі; поповнюємо словниковий запас на більш ніж півтисячу слів кожен місяць, використовуємо їх у спілкуванні; допомогаємо подолати мовний барьєр за допомогою мовної практики - надихаємо на підкорення нових вершин у кар'єрі та особистому житті; надаємо можливість спілкуватися персонально з носіями иноземних мов на уроках та на розмовних клубах. Ви в змозі обрати заняття у групі, персональне та навіть корпоративне навчання для усій вашої компанії у Одесі, або заняття по Скайпу, де б ви не знаходилися. З чого почати? — запрошуємо вас пройти тестування та відвідати пробний урок. Освіта - запорука розвитку! Давайте почнемо займатися вже сьогодні, щоб разом побудувати щасливе майбутнє завтра!
Методика
Прослуховування аудіофайлів, озвучених носіями мови, покращить вашу здібність сприймати англійську на  слух
Listening
Розмовляючи, ви подолаєте мовний бар'єр та навчитеся вільно висловлюватися
Speaking
Вивчення граматичних конструкцій надасть вам можливість грамотно висловлювати свої думки
Grammar
Читання книжок в оригіналі максимально занурить у мовне середовище та допоможе відчути смак текстів Шекспіра
Reading
Поповнення словникового запасу зробить вашу мову яскравою та насиченою
Vocabulary
Ви легко будете вести листування будь-якого рівня, грамотно та повно висловлюючи свої думки
Writing
Напрямки
Якщо ви бажаєти отримати нові знання, покращити та освіжити свої навички спілкування, подолати мовний бар'єр та просто навчитися спілкуватися на іноземній мові — універсальний розмовний курс англійської, французської, німецької, італійської та іспанської мов буде вірним рішенням!
Загальний розмовний курс
Знання термінології, специфіки та особливостей ділової етики у обраній сфері стануть у нагоді у розвитку вашого бізнесу на міжнародній арені.
Бізнес-англійська
Найкращій засіб покращити навички та розвинути розуміння усіх тонкощів та відтінків мови  — спілкуватися з тими, для кого він є рідним.
Англійська з носієм мови
У будь-якому куточку світу англійська мова дозволить вам відчувати себе комфортно та бути зрозумілим. Відкрийте для себе увесь світ, спілкуючись англійською!
Англійська для подорожей
Ви у найкоротший термін будете в змозі підготуватися до будь-якого испиту та тесту з англійської, німецької,  французської, італійської та іспанської мов.
Підготовка до міжнародних іспітів
Для моряка англійська мова завжди є невідмінною навичкою у  професії. Ми допоможемо вам плити до своєї мрії на хвилях успіху, впевнено володіючи англійською мовою.
Англійська для моряків
Розвиток сфери високих технологій як ніколи потребує  удосконалення комунікативних навичок особливо на англійській мові. Вітаємо у  світі IT, по-англійськи!
Англійська для IT-специалістів
Мови
Неодноразово у житті ми стикаємося з мовним бар'єром у спілкуванні з іноземцями — це може бути брак знаннь або невпевненність у спілкуванні. Настав час подолати ці перешкоди! Завітайте до нас та  почнемо спілкуватися  англійською мовою вже з першого уроку.
Англійська мова
Ніхто не в змозі встояти перед вами, коли ви почнете розмовляти файною та  мелодичною французькою мовою. Завітайте до нас та зробіть свій перший крок вже сьогодні — почніть говорити  самою романтичною мовою світу!
Французька мова
Німецька мова здається складною тільки на перший погляд. Завітайте до нас та ми допоможемо вам розвінчати цей міф — ви почнете розмовляти мовою Гьоте та Шилера вже з першого уроку!
Німецька мова
Іспанська мова
Іспанська мова стає дедалі більш популярною. Більше 500 мільйонів людей по всьому світі володіють нею. Це яскрава, чуттєва та темпераментна мова, неможливо не закохатися у неї. Курси іспанської мови BeBest в Одесі допоможуть вам засвоїти ії легко та з задоволенням. Можно займатися з носієм іспанської мови в офісі або по скайпу.
Італія - країна натхнення! Тисячолітня історія оживає у кожному куточку. Можна завітати у будь-яке, навіть зовсім крихітне місто, та зустріти колони, зведені ще до Цезаря. Якщо ви бажаєте відчути багатовікову культуру цієї країни, курси італійської мови BeBest в Одесі допоможуть доторкнутися до історії.
Італійська мова
ОДЕСА, ЦЕНТР
ВУЛ. ОСИПОВА, 19
ВХІД З ВУЛИЦІ
УСПЕНСЬКА,

ВУЛ. ВЕЛИКА АРНАУТСЬКА, 25
+380 73-021-92-31
+380 95-39-42-172

SKYPE LIVE:BBEST.ODESSA
ОДЕСА, ТАІРОВО / ЧЕРЕМУШКИ
ВУЛ. ВАРНЕНСЬКА,25
ВХІД З ВУЛИЦІ ІНГЛЄЗІ

+380 68-45-86-866
+380 63-39-40-492