Про школу
Наша мета — не навантажувати студентів важкою граматикою, роблячи з них філологів, — ми навчаємо справжній, живій мові. Тій, яку ви почуєте у магазині, яка дозволить вам спілкуватися, заводити знайомства та чітко формулювати свої думки іноземною мовою.
відділ продаж
Напишіть і ми відповімоTelegram
Messenger

Онлайн навчання англійській мові з носієм

Як проходить перший урок
1
Ми підберемо для вас викладача, організуємо зустріч та допоможемо з реєстрацією на нашій платформі
2
У призначений час викладач чекатиме вас на уроці у віртуальній кімнаті на нашій платформі
3
Заняття триватиме 30 хвилин, на ньому викладач оцінить ваш рівень володіння мовою та підбере курс
4
Менеджер допоможе вам з оформленням курсу та початком навчання
Відгуки студентів
домогоподарка
Янгуль Тахірова
Моє знайомство з англійською мовою почалося з BeBest, вони викладають уроки English для початківців. З першого заняття я розпочала свою розмовну практику, вже маю невеликий словниковий запас, вчителі допомагають із вимовою деяких слів, виправляють, де треба. А ще, що найприємніше, у них є безкоштовні уроки для дітей, думаю спробувати зі своєю дитиною. Буде і корисно, і цікаво.
Оцінка: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Програма: курс англійської мови для початківців
Дата: 21.12.2021
ІТ-спеціаліст
Алан Міцкевич
ІТ-сфера вимагає знання англійської мови. Почав я проходити спеціальний курс IT-англійської. Програма вивчення English від BeBest дозволяє освоїти мову в цій сфері, спілкуватися з викладачами та своїми колегами, оскільки розмовні навички формуються вже з першого заняття. Головним завданням було вивчити необхідні конструкції та стійкі вирази, які я використовую у сфері інформаційних технологій. Після закінчення курсу очікую освоєння термінології для програмування, вільне спілкування з іноземними колегами, без словників та підручників.
Оцінка: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Програма: курс англійської мови для початківців
Дата: 11.10.2021
модель
Ольга Герасімова
Моє знайомство з BeBest почалося з безкоштовного онлайн уроку. Вже з першого заняття розпочалася розмовна практика. Пробний урок мені сподобався, записалася на програму вивчення англійської з нуля. Викладачі пояснюють граматику простою мовою, їхня комунікативна методика дозволяє мені вчити English швидко. Відчувається не лише збагачення мого словникового запасу, а й покращення вимови. Отримані знання застосовуються не тільки у спілкуванні, а й у діалогах.
Оцінка: ⭐️⭐️⭐️⭐️
Програма: курс англійської мови для початківців
Дата: 11.06.2022
Програма: курс англійської мови для початківців
Дата: 23.01.2022
продавець
Фаріза Назерева
Одного разу поставила собі за мету вивчити англійську мову за допомогою програми вивчення English з нуля від BeBest. Уроки ведуть локальні викладачі та носії мови. Освоєння граматики без лінгвістичних термінів, за допомогою простих та ясних форм відбувається набагато цікавіше та доступніше. Хочу спробувати вступити до розмовного клубу для спілкування та тренування вимови, нові знайомства + практика, чому б і ні? І вам раджу.
Оцінка: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
адміністратор
Айшат Даніярбекова
Мій досвід вивчення англійської почався ще зі шкільних часів. Коли я дізналася, що моя найкраща шкільна подруга дивиться фільми та серіали англійською мовою, я запитала себе: «Чим я гірша?». В Інтернеті знайшла сайт з уроками англійської мови для початківців, це були Ви - BeBest.
Значно покращити володіння допомогли мені ваші викладачі, з якими займаюся дистанційно. Імпонує те, що методика вивчення підбирається індивідуально відповідно до рівня знань та поставлених цілей. Впевнена, що незабаром теж почну дивитися фільми англійською, як і подруга.
Оцінка: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Програма: курс англійської мови для початківців
Дата: 20.08.2020
менеджер
Наталя Крот
Скільки себе пам'ятаю, завжди ставила перед собою ціль - кар'єра. За досягненням поставленої мети йшли роки, присвячені роботі. Тепер захотілося трохи пожити для себе, приглянула собі тур Європою, але моя англійська мова бажала кращого. Щоб почуватися комфортно в інших країнах, вирішила пройти онлайн вивчення англійської з нуля. У школі Bebest я почала розмовляти English з першого заняття. Вже відчуваю, що курси допоможуть вирішити проблему мовного бар'єру з іноземцями, використовувати граматику у мовленні. Ви найкращі!
Оцінка: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Програма: курс англійської мови для початківців
Дата: 02.05.2021
співак
Руслан Асилєєв
Першою приємною новиною було безкоштовне пробне заняття з англійської. Індивідуальний підхід викладача вже відчувається з першого уроку. Надалі це корисне вкладення у знання мови. Чекаю на збільшення словникового запасу та вільного володіння розмовною English. BeBest - ви найкращі у цій справі! Буду радити Вас своїм знайомим.
Оцінка: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Програма: курс англійської мови для початківців
Дата: 06.03.2021
викладач
Аміра Жакєєва
Велика подяка школі BeBest за уроки англійської мови для початківців. З Вами я швидко освоїла правила на яскравих прикладах, особливо мені сподобалось вивчати граматичні структури у простій формі, подача корисної інформації в ігровій формі буде цікавою не лише дітям, а й дорослим. Добре, що Ви організували безкоштовні пробні онлайн уроки.
Хочу, щоб вивчення англійської приносило задоволення і моїй дитині, тому записала її на заняття до Вас. Чим раніше почнемо знайомство з іноземною мовою, тим краще.
Оцінка: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Програма: курс англійської мови для початківців
Дата: 27.12.2022
покоївка
Вікторія Таламова
Я працювала покоївкою в одній успішній сім'ї цілих 5 років. Коли справи з бізнесом у них почали йти погано, вони відмовилися від моїх послуг, мені довелося шукати нову роботу. У просторах Інтернету знайшла ідентичну вакансію за кордоном, але проблема була у моєму володінні англійською. Щоб не прогаяти можливості такої вакансії, я швидко знайшла онлайн навчання з нуля в школі Bebest. Поки роблю документи на виїзд, вже навчаюсь веденню усної комунікації, аби розуміти господарів нової оселі. Не легко, але покращення розмовних навичок та закріплення необхідних граматичних структур допоможе мені освоїтися у новій країні.
Оцінка: ⭐️⭐️⭐️⭐️
Програма: курс англійської мови для початківців
Дата: 14.06.2021
Як будуть проходити заняття англійською мовою
Тривалість рівня
від 40 занять
Інтенсивність занять
3 рази на тиждень
Як проходить курс
Online на платформі BeBest
ВАРТІСТЬ НАВЧАННЯ АНГЛІЙСЬКІЙ МОВІ
Англійська з носієм
Для будь-якого віку
10 уроків
Термін - 6 тижнів
7 500 грн / абонемент
/ 1 урок
750 грн
Термін - 24 тижні
40 уроків
Термін - 12 тижнів
20 уроків
13 500 грн / абонемент
/ 1 урок
675 грн
24 000 грн / абонемент
/ 1 урок
600 грн
-20%
1 заняття = 60 хвилин
-10%
Наші викладачі англійської
Досвід роботи 5 років.
Має вищу освіту, магістратура, ЧНУ ім. П.Могили, Україна.
Веде загальний розмовний курс, корпоративні заняття, IT, business, морський, підготовка до TOELF, підготовка FCE/KET/PET, російська як іноземна, підготовка до державних іспитів
Особисті якості: виконавча, винахідлива
Анастасія
англійська
Досвід роботи 3 роки.
Має вищу освіту, Київський національний лінгвістичний університет України.
Веде загальнорозмовний курс, корпоративні заняття, IT, business, російська як іноземна.
Особисті якості: досить вимоглива і коли потрібна cувора, дуже терпляча в кропітких справах.
Валерія
англійська, іспанська
Досвід роботи 7 років.
Має вищу освіту, магістратура, Вінницький державний педагогічний університет
імені М. Коцюбинського, Україна.
Веде: загальнорозмовний курс для дітей та дорослих, корпоративні заняття, business, підготовка до державних іспитів.
Особисті якості: Завжди гарний настрій, посмішка та почуття гумору
Юлия
англійська
Коротко про школу англійської мови
Часті питання / FAQ
Доступ до навчальних матеріалів можемо надіслати вам на пошту або в зручний вам месенджер. Доступ до підручників та матеріалів онлайн курсу інтенсивної англійської з нуля надається після 100% оплати абонементу.

Відповідає: академічний директор BeBestSchool Каріна Полтавська
Познайомимося
Спробуйте англійську онлайн на вступному уроці
Перевіримо рівень мови
Запропонуємо знижки
Покажемо, як відбуваються заняття
Розкажемо про програму
Натискаючи "спробувати безкоштовно" ви приймаєте умови обслуговування
Записатися на пробний урок: