Про школу
Наша мета — не навантажувати студентів важкою граматикою, роблячи з них філологів, — ми навчаємо справжній, живій мові. Тій, яку ви почуєте у магазині, яка дозволить вам спілкуватися, заводити знайомства та чітко формулювати свої думки іноземною мовою.
відділ продаж
Напишіть і ми відповімоTelegram
Messenger

Відгуки студентів курсу

 • Ольга Герасімова
  модель
  Моє знайомство з BeBest почалося з безкоштовного онлайн уроку. Вже з першого заняття розпочалася розмовна практика. Пробний урок мені сподобався, записалася на програму вивчення англійської з нуля. Викладачі пояснюють граматику простою мовою, їхня комунікативна методика дозволяє мені вчити English швидко. Відчувається не лише збагачення мого словникового запасу, а й покращення вимови. Отримані знання застосовуються не тільки у спілкуванні, а й у діалогах.
 • Валентина Родніна
  лікар
  Я працюю в медичному закладі лікарем. Керівництво запропонувало мені поєднувати медичну практику з роботою на кафедрі, навчати іноземців. Часу займатись з викладачами по English не було, я знайшла ефективні онлайн курси і це BeBest. На заняттях я вчу граматику, уже покращила рівень володіння мовою, освоїла медичну термінологію. Дуже рекомендую їх. Запропонувала ці курси племіннику, тому що вони розраховані не тільки для дорослих, а й дітей.
 • Наталя Крот
  менеджер
  Скільки себе пам'ятаю, завжди ставила перед собою ціль - кар'єра. За досягненням поставленої мети йшли роки, присвячені роботі. Тепер захотілося трохи пожити для себе, приглянула собі тур Європою, але моя англійська мова бажала кращого. Щоб почуватися комфортно в інших країнах, вирішила пройти онлайн вивчення англійської з нуля. У школі Bebest я почала розмовляти English з першого заняття. Вже відчуваю, що курси допоможуть вирішити проблему мовного бар'єру з іноземцями, використовувати граматику у мовленні. Ви найкращі!
 • Вікторія Калініна
  ветеринар
  Почалася війна в Україні і з метою безпеки мені довелося з дочкою виїхати за кордон. Саме там я зіткнулася із проблемою мовного бар'єру.
  Почала шукати онлайн курси з вивчення англійської мови та відкриттям для мене був інтенсивний курс English для початківців від BeBest. Вони дали чудові базові навички використання іноземної мови в іншій країні. Я вже пройшла інтенсив по граматиці, спілкування з іноземцями дається мені все легше і легше з BeBest.
 • Ольга Петрова
  підприємець
  Вожу свого сина на футбол 3 роки, тренер побачив потенціал у ньому, запропонував вступити до футбольної школи в Естонії. Постійні тренування, можливості займатися з викладачами не було. Знайомі порадили пройти інтенсивний онлайн курс англійської для початківців від BeBest. Вже син може спілкуватися англійською вільно. Така методика навчання подобається і мені, і моїй дитині. Біля нього і я освоїла граматику.
 • Дарина Федотова
  домогосподарка
  Мене звуть Даша, в мене є дочка, їй 5 років. Правильним рішенням було почати вивчати англійську в школі Bebest. Подання знань Вашими викладачами в ігровій формі сприяє засвоєнню мови без особливих труднощів. Моя дитина із задоволенням чекає на заняття, самій цікаво послухати поруч із дочкою. Школа іноземних мов BeBest - Ви найкращі.
 • Інна Талмикова
  ІТ-спеціаліст
  У зв'язку з кар'єрним ростом, мені запропонували працювати за кордоном в іншій філії. Я довго не наважувалася, тому що в мене є дитина, якій доведеться повністю перейти на англійську мову у школі та своєму середовищі. Моє рішення залежало від того, як дитина буде освоювати мову, в цьому нам допомогла школа Bebest. Ми однозначно розширили словниковий запас, відпрацювали нескладні граматичні конструкції та вимову. Тепер не боюся їхати до іншої країни.
 • Поліна Ширяєва
  продавець
  Завжди мріяла повчитися вимови англійських слів, граматики у носія мови. Чисто випадково натрапила на таку можливість у школі BeBest. Записалася на онлайн курси англійської мови з носієм мови. Моєму щастю не було меж. Їхня методика навчання дуже імпонує мені, професіоналізм відчувається з першого заняття. Доступні пояснення, індивідуальний підхід до кожного учня. Що ще потрібно?
 • Діана Малиновська
  вчитель
  Працюю вчителем історії у школі. Мені завжди була цікава історія Великобританії з професійної точки зору. На дозвіллі я займаюся онлайн англійською мовою, але коли я дізнався, що у вас, у школі BeBest, можна мати онлайн курси English з носієм мови, то я загорівся цим. Мати можливість покращувати свої розмовні навички та дізнаватись за історичні моменти Великобританії англійською мовою у людини, яка прожила найбільшу частину свого життя саме там – це дуже круто.
 • Михайло Іванков
  художник
  Заворожує саме специфіка ведення розмовних онлайн курсів англійської з носієм мови. Важливу роль відіграє неформальна, комфортна та затишна атмосфера занять, яка супроводжується професіоналізмом викладача та сприяє оперативному та ефективному освоєнню знань. Доступна подача граматичних конструкцій ясною мовою, яскраві приклади, які забути неможливо.

 • Інна Купчинська
  хімік
  Моя дочка зараз навчається у 11 класі. Планує вступати на факультет міжнародні відносини, знання англійської особливо нас цікавлять. Щоб закріпити всі здобуті знання протягом шкільних років, ми вирішили пройти онлайн курс англійської з носієм мови. Дочці вже подобаються заняття, методика навчання, індивідуальний підхід. Вже є думки про вступ до європейського університету, тому треба добре підготуватись до міжнародного іспиту, але з BeBest сумніви відпадають одразу.
 • Олександр Власов
  массажист
  Як кажуть: найкращий друг теорії – це практика, а найкраща практика – розмовний онлайн курс з носієм мови від школи BeBest. На відміну від носія мови, жоден викладач не дасть вам стільки корисної інформації щодо застосування різних граматичних правил та використання словникового запасу. Викладач оцінив мій рівень знань і підказав на що треба звернути увагу, який слабкий бік посилити.
  Кожен урок не схожий на попередній, професіоналізм відчувається.