Курсы интенсивного английского языка для начинающих в Казахстане
Про школу
Наша мета — не навантажувати студентів важкою граматикою, роблячи з них філологів, — ми навчаємо справжній, живій мові. Тій, яку ви почуєте у магазині, яка дозволить вам спілкуватися, заводити знайомства та чітко формулювати свої думки іноземною мовою.
відділ продаж
Напишіть і ми відповімоTelegram
Messenger

Курс французької мови онлайн

Як проходить навчання на онлайн курсі французької мови
Цей курс розроблений таким чином, щоб викликати інтерес у учня до франкомовного світу і дати можливість учневі досягти успіху у всіх видах комунікації. У курсі представлені теми, які найбільш наближені до повсякденного життя.

На кожному уроці учень отримуватиме нову лексику, вивчатиме граматику, говоритиме французькою мовою. Учень виконуватиме завдання на розуміння письмового та усного мовлення.

Запропоновані вправи в даному курсі дозволять взаємодіяти з одногрупниками, працюючи в парах та обговорюючи свою культуру та погляди, автентичні ситуації, свої почуття тощо. У ході курсу 70% часу відводиться працювати учня, а 30% - викладач пояснює і направляє.
Дізнайтеся, як проходить перший урок
1
Ми підберемо для вас викладача, організуємо зустріч та допоможемо з реєстрацією на нашій платформі
2
У призначений час викладач чекатиме вас на уроці у віртуальній кімнаті на нашій платформі
3
Заняття триватиме 30 хвилин, на ньому викладач оцінить ваш рівень володіння мовою та підбере курс
4
Менеджер допоможе вам з оформленням курсу та початком навчання
Чому варто вибрати курс навчання французької в BeBest
Чому варто вибрати курс навчання французької в BeBest
Чим ви займатиметеся на заняттях
Чим ви займатиметеся на заняттях
Усі уроки будуються на навчально-ігровій основі
Відпрацювання та закріплення отриманих знань в іграх, проектах, дебатах
Запропоновані завдання дають можливість сформувати базові знання щодо французької мови та культури
Вивчите розмовну "живу" мову, яка знадобиться вам в повсякденному житті і допоможе адаптуватись в іншомовному суспільстві
Опануєте граматику, навчитеся читати, розмовляти та сприймати на слух італійську
Інтерактивні вправи допоможуть легко без "зазубрень" опановувати мову; навчання побудоване на коммунікативній методиці
У курсі представлені теми, найбільш наближені до повсякденного життя
Курс допоможе вам вивчити граматику і поповнити словниковий запас
Рівні володіння мовою
А1
А2
B1
B2
C1
C2
Débutant
Intermédiaire-Supérieur
Pré-Avancé / Avancé
початковий
елементарний
середній
просунутий
вищий
мастер
Рівень прогресу залежить від щільності навчання – ми рекомендуємо займатися від трьох разів на тиждень
Викладачі зможуть поговорити з вами на будь-яку тему
Інтерактивні вправи, щоб краще розуміти матеріал
Pré-Intermédiaire
Intermédiaire
Avancé-Supérieur
Програма онлайн курсу італійської мови
За час навчання ви навчитеся:

- говорити про свою професію, розповідати історії, описувати особистість людини, говорити про країни та їх мешканців, розуміти та виражати відсоткове співвідношення та статистику, висловлювати свою точку зору, робити припущення, обговорювати пресу та медіа, говорити про своє дозвілля, бронювати готель, висловлювати бажання і надії, цілі та причини, презентувати свої проекти, представляти гіпотетичні ситуації, робити резюме книги та висловлювати свою думку про неї, висловлювати згоду чи незгоду, розповідати про ситуації у минулому чи історичних подіях.

- Правильно вживати всі види займенників і прислівників, тимчасові маркери, минулий час, минулий незавершений час, час, відмінювання дієслів, порівняння, пряму і непряму мову, імператив і умовний спосіб, правильно будувати різні види запитальних пропозицій, вживати чудову ступінь та герундій, умовні пропозиції.
Тривалість курсу:
2 рази на тиждень по 90 хвилин
Наші викладачі
Досвід роботи 8 років.
Має вищу освіту, магістра, ОНУ ім. І. І. Мечнікова, Україна.
Веде загальнорозмовний курс, корпоративні заняття, підготовку до DELE
Особисті якості: терпіння, доброзичливість та увага до студентів.
Іван
іспанська
англійська, іспанська
Валерія
Досвід роботи 3 роки.
Має вищу освіту, Київський національний лінгвістичний університет України.
Веде загальнорозмовний курс, корпоративні заняття, IT, business. Особисті якості: досить вимоглива і коли потрібно - строга, дуже терпляча в копітких справах.
ЦІнИ на онлайн НАВЧАННЯ ФРАНЦУЗЬКІЙ МОВІ
Індивідуальне навчання
Для будь-якого віку
10 уроків
Термін - 5 тижнів
6 900 грн / абонемент
/ 1 урок
690 грн
Термін - 20 тижнів
40 уроків
Термін - 10 тижнів
20 уроків
12 880 грн / абонемент
/ 1 урок
644 грн
22 080 грн / абонемент
/ 1 урок
552 грн
-25%
1 заняття = 60 хвилин
-7%
Групове навчання
Дорослі, підлітки, діти
1 заняття:
90 хвилин (для дорослих)
60 хвилин (для дітей)
До 9 людей у групі
12 уроків
Термін - 4 тижні
14 352 грн / абонемент
/ 1 урок
299 грн
Термін - 16 тижнів
48 уроків
Термін - 8 тижнів
24 уроки
7 728 грн / абонемент
/ 1 урок
322 грн
4 416 грн / абонемент
/ 1 урок
368 грн
-23%
-14%
Коротко про школу
Відгуки студентів курсу
Париж, романтика, таке інше… Я думала, що вивчати французьку теж буде романтично. Але не склалося самої вивчити. Записалася до школи BeBest. Виявилося, що граматика не така вже й складна. Вимова звичайно страждає, але ми з викладачем тренуємось. На занятті цікаво: щоразу якісь нові розмовні фрази завели окремий лист для них. Займаюсь недовго, але починаю розуміти мову. Розрізняю слова, вже не каша в голові.
Овчаренко Галина
адміністратор
Оценка: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Програма: курси розмовної французької мови
Дата: 14.08.2021
програміст
Діана Друзь
Я рекомендую цю школу. Із донькою хотіли побувати у Франції. Їздили машиною всією родиною. Були у різних містах. Протягом 4 місяців до цього ми вивчали мову з нуля. Практика пройшла вдало. Не було проблем зі спілкуванням в аеропорту, готелях, кафе, запитати дорогу. Познайомились із французькою родиною. Вдалося поговорити про життя. Найголовнішому нас навчили. Тепер збираємось підвищувати рівень.
Оценка: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Програма: курси розмовної французької мови
Дата: 15.12.2022
Наш син вирішив пройти онлайн курс французької мови. Знань нуль, ентузіазму повно. Познайомився з дівчиною в інеті, тепер рветься вивчати мову. Тут методика підійшла до сина повністю. Онлайн формат, цікаві матеріали на платформі, акцент на все: лексику, граматику, читання. Над вимовою також працюють. Смішно виходить. Я задоволена школою, і син також.
Світлана Дакало
диспетчер
Оценка: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Програма: курси розмовної французької мови
Дата: 11.02.2023
консультант
Юлія Жосан
Знаєте, я кілька років хочу з'їздити до Монреалю. Місто з подвійною культурою. Гроші з'явилися, тепер потрібна мова, щоб не було мовного бар'єру. Мені порадили онлайн-школу вивчення французької мови. Рівень лише «сильвупле» та «салют». Викладач одразу сподобалася. Жодної води, час не тягне. Пояснює чітко та зрозуміло. Лексикон поки що туристичний, вступні слова, побудова речення. Навчаюся розуміти мову на слух. Це найважче.
Оценка: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Програма: курси розмовної французької мови
Дата: 02.05.2022
Декілька місяців проходжу основний курс навчання французької мови. Займаємось групою. Це має на увазі спілкування, волею неволею змушують тебе говорити. Викладач відмінний: навіть найстисліші починають долати себе. Багато слухаємо записи носіїв мови. Спочатку жах, але через пару-трійку разів смакуєш. Розбираємо тексти: невеликий переказ, відповіді на запитання; поки що перекладаємо їх удома, бо багато лексики незнайомої. Періодично розв'язуємо тести на перевірку знань.
Еріка Газдаг
підприємець
Оценка: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Програма: курси розмовної французької мови
Дата: 17.10.2022
торговий представник
В'ячеслав Диханов
Не знаю, хто говорить, що французька мова гарна. На мене, ні. Вимушено його навчаю. Щодо навчання претензій жодних. Вчитель намагається прищепити хоча б естетичне почуття мови. Сама вона дуже любить його. Шукає цікаві тексти, дає багато фразеології, робимо вправи вимову, пишемо невеликі есе. Почали дивитись уривки з фільмів. Одне суцільне «О-ля-ля»))) Якщо вам французька подобається, не роздумуючи йдіть сюди її вчити.
Оценка: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Програма: курси розмовної французької мови
Дата: 22.01.2022
Французька навчала колись у школі. Подобалось. Тепер вирішив згадати. Не пошкодував, що сюди звернувся. Тут фанати своєї справи. Займаюся індивідуально поки що. Повпевненіше буду, перейду до групи. Онлайн просто супер займатися. Сидиш удома, дивишся в ноутбук і говориш чи пишеш завдання. Задають додому, завжди перевіряють. Можна самому займатися на платформі, якщо є бажання. Звісно рекомендую.
Віталій Шмигельський
менеджер
Оценка: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Програма: курси розмовної французької мови
Дата: 17.11.2021
Хочу поділитися досвідом знайомства з BeBest. Хороша школа, ціни середні. Спочатку пробувала вчити тут німецьку. Не сподобалася сама мова, яка плескає якусь, як накази віддаєш. Потім перейшла французькою. Вчу і радію. Все виходить. Навіть вимова. Слухаємо музику, читаємо тексти, знаємо граматичні конструкції; одного разу запрошувала носія мови. Виявилося, що всі навички кудись подінуться))) Всім раджу цю школу.
Дінара Темірхангизи
нотаріус
Оценка: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Програма: курси розмовної французької мови
Дата: 10.09.2022
Французька мова – просто пісня. Полюбляю фільми, пісні. Займаюся мовою, щоб краще розуміти всю їхню культуру. Заняття онлайн. Зручний формат. Читати нескладно, а ось відмінювати дієслова важко, ще й спробуй все це вимовити. Але мені подобається, що тести, які ми вирішуємо, показують прогрес. Часто даються завдання на аудіювання. Це дуже корисно та красиво.
Неллі Михайлишева
організатор заходів
Оценка: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Програма: курси розмовної французької мови
Дата: 12.04.2022

Курс французского языка в Казахстане

BeBest - це провідна онлайн-школа іноземних мов в Україні, що пропонує учням унікальну можливість освоїти французьку мову, не залишаючи затишок свого будинку. Французька мова є однією з найпрекрасніших і найзатребуваніших мов у світі, і вона може стати ключем до нових можливостей в освіті, культурному збагаченні та кар'єрному зростанні.

Особливості програми навчання: наші переваги перед конкурентами

Що робить BeBest особливо привабливим для людей, які бажають вивчити французьку мову? Ось кілька переваг:
Гнучкий графік: BeBest пропонує гнучкі графіки навчання, дозволяючи студентам обирати зручний час для занять. Це особливо важливо для тих, хто зайнятий у роботі або навчанні.
Компетентні викладачі: Курси французької мови в BeBest ведуть досвідчені викладачі, які пройшли спеціальну підготовку. Вони забезпечують високу якість навчання, допомагаючи студентам досягти своїх мовних цілей.
Інтерактивне навчання: BeBest використовує сучасні методики навчання, включно з інтерактивними уроками, відеоматеріалами, і безліччю практичних вправ для поліпшення розмовних навичок.
Підтримка та моніторинг: Школа надає студентам постійну підтримку та зворотний зв'язок, що допомагає їм поступово покращувати свої навички та досягати поставлених цілей.
Культурне занурення: Курси в BeBest не обмежуються лише мовним аспектом. Студенти також вчаться про французьку культуру, звичаї та традиції, що робить навчання більш повноцінним і захопливим.
Вивчення французької мови в BeBest - це можливість розширити горизонти та відчинити двері до нових можливостей, чи то у сфері роботи, подорожей, чи то у спілкуванні зі світовою спільнотою. Незалежно від ваших цілей, BeBest допоможе вам досягти успіху у вивченні французької мови, роблячи цей процес цікавим і доступним, навіть якщо ви перебуваєте в Україні.

Формат занять на курсі французької мови

Формат занять на курсі французької мови в онлайн-школі іноземних мов BeBest надає учням унікальну можливість вивчати французьку мову в комфортному та гнучкому середовищі.
BeBest пропонує різноманітні типи навчання, щоб відповідати потребам кожного учня:
Групове навчання: У рамках групових занять студенти можуть вивчати французьку мову разом з однокурсниками. Групове навчання сприяє розвитку навичок спілкування французькою мовою, а також створює дружню обстановку, де учні можуть обмінюватися досвідом і мотивувати один одного.
Індивідуальне навчання: BeBest також надає можливість для індивідуальних занять, де викладач працює безпосередньо з одним студентом. Цей формат дозволяє зосереджуватися на конкретних потребах і цілях учня, створюючи унікальну програму навчання.
Заняття з носіями мови: Комунікація з носіями французької мови є важливою частиною курсу BeBest. Учні можуть практикувати свої навички спілкування французькою мовою з носіями мови, що допомагає розвивати правильну вимову та розуміння реальних діалектів і акцентів.

Що потрібно для того, щоб почати вивчення французької мови в школі BeBest

Після реєстрації та оплати ви готові почати вчити французьку мову. Приєднуйтесь до занять згідно з обраним графіком, взаємодійте з викладачами та однокурсниками, беріть участь в уроках, виконайте домашні завдання і старанно працюйте над розвитком своїх мовних навичок.
BeBest зазвичай надає детальну інформацію та підтримку для нових студентів, щоб полегшити початок навчання. Після завершення цих кроків, ви будете готові розпочати захопливу подорож у світ французької мови та культури.
Часті питання з онлайн курсу іспанської мови / FAQ
Доступ до навчальних матеріалів можемо надіслати вам на пошту або в зручний вам месенджер. Доступ до підручників та матеріалів онлайн курсу інтенсивної англійської з нуля надається після 100% оплати абонементу.

Відповідає: академічний директор BeBestSchool Каріна Полтавська
Познайомимося
Спробуйте французьку онлайн на вступному уроці
Перевіримо рівень мови
Запропонуємо знижки
Покажемо, як відбуваються заняття
Розкажемо про програму
Натискаючи "спробувати безкоштовно" ви приймаєте умови обслуговування
Записатися на пробний урок: