Про школу
Наша мета — не навантажувати студентів важкою граматикою, роблячи з них філологів, — ми навчаємо справжній, живій мові. Тій, яку ви почуєте у магазині, яка дозволить вам спілкуватися, заводити знайомства та чітко формулювати свої думки іноземною мовою.
відділ продаж
Напишіть і ми відповімоTelegram
Messenger

Курс іспанської мови онлайн

Як проходить навчання на онлайн курсі іспанської мови
Основна мета курсу - якнайшвидше дати вам можливість говорити і комфортно себе почувати у спілкуванні іспанською. Тому ми даємо тільки необхідну граматику і фокусуємося на спілкуванні та висловлюванні думок на цікаві вам теми.

Ви будете вивчати нову лексику та граматику, відразу застосовувати їх у діалогах, дебатах, дискусіях, рольових іграх. Ми не даємо багато письмових завдань, 70% часу уроку студенти пишуть, розмовляють та практикуються, 30% — викладач модерує та пояснює.

Дізнайтеся, як проходить перший урок

1
Ми підбираємо вам викладача та домовляємося про час заняття
2
У призначений час викладач чекатиме на вас у віртуальній кімнаті на нашій платформі
3
Заняття займе 30 хвилин, на ньому викладач оцінить ваш мовний рівень і підбере відповідний курс
4
Після заняття менеджер допоможе вам з оформленням курсу та початком навчання
Чому варто вибрати курс навчання іспанської в BeBest
Чому варто вибрати курс навчання іспанської в BeBest
Чим ви займатиметеся на заняттях
Чим ви займатиметеся на заняттях
Ми безкоштовно даємо електронні підручники та перший ознайомлюючий урок онлайн
Перевірка домашніх завдань
Читання текстів в оригіналі
Ми даємо тільки необхідну граматику та фокусуємося на спілкуванні та висловленні думок
Познайомтеся зі відмінюванням основних дієслів, артиклями та прийменниками, порядком слів в іспанській пропозиції
Зможете спілкуватися іспанською мовою на прості теми
Ознайомтеся з географією, культурою, історією, пам'ятками та іншими особливостями Іспанії та іспаномовних країн Латинської Америки
Курс допоможе вам вивчити граматику і поповнити словниковий запас
Рівні володіння мовою
А1
А2
B1
B2
C1
C2
Principiante
Intermedio
Avanzado
початковий
елементарний
середній
просунутий
вищий
мастер
Рівень прогресу залежить від щільності навчання – ми рекомендуємо займатися від трьох разів на тиждень
Викладачі зможуть поговорити з вами на будь-яку тему
Інтерактивні вправи, щоб краще розуміти матеріал
Програма онлайн курсу іспанської мови
На кожному уроці буде:
- розігрів - Small talk, де викладач ставить забавні питання з використанням структур з минулих уроків, про його настрій, день тощо, так ви плавно перебудуєте свою промову на розмову іспанською

- Перевірка домашніх завдань. Педагог перевіряє домашнє завдання на аудіювання та говоріння, опрацьовуючи не засвоєні моменти з минулого уроку. Письмові завдання, типу творів, викладач перевіряє поза уроком та роздає учням з коментарями

- основна частина уроку:
читання текстів у оригіналі;
аудіювання;
нові слова та граматика;
фан та улюблені теми для спілкування
Тривалість курсу:
2 рази на тиждень по 90 хвилин

Наші викладачі

Має вищу освіту, Київський національний університет Технологій та дизайну. Має сертифікати: Курс IELTS, курс В2 англійської мови в школі Еллада. Веде загальнорозмовний курс, підготовку до іспитів, напрямок професії, бізнес іспанська.
Обожнює спілкуватися з людьми з різних країн
Інна
іспанська
Має вищу освіту, Universidad del Bío Bío - Chile
Носій мови
Веде загальнорозмовний курс.
За місяць із ним будь-хто почне читати, говорити та розуміти основи іспанської мови. У нього завжди особливе поєднання серйозного та веселого уроку.
Patricio
іспанська
Має вищу освіту, БГМУ
Носій мови
Веде загальнорозмовний курс
Ставить цілі студентів як найвищий пріорітет і будує программу навчання саме навколо цих цілей для досягення найшвидшого результату. Робить акцент на граматику і мовлення.
Хосуе
іспанська
ЦІнИ на онлайн НАВЧАННЯ ІспансЬкІЙ МОВІ
Індивідуальне навчання
Для будь-якого віку
10 уроків
Термін - 5 тижнів
6 900 грн / абонемент
/ 1 урок
690 грн
Термін - 20 тижнів
40 уроків
Термін - 10 тижнів
20 уроків
12 880 грн / абонемент
/ 1 урок
644 грн
22 080 грн / абонемент
/ 1 урок
552 грн
-20%
1 заняття = 60 хвилин
-7%
Термін - 40 тижнів
80 уроків
38 400 грн / абонемент
/ 1 урок
480 грн
-30%
Групове навчання
Дорослі, підлітки, діти
1 заняття:
90 хвилин (для дорослих)
60 хвилин (для дітей)
До 9 людей у групі
12 уроків
Термін - 4 тижні
14 352 грн / абонемент
/ 1 урок
299 грн
Термін - 16 тижнів
48 уроків
Термін - 8 тижнів
24 уроки
7 728 грн / абонемент
/ 1 урок
322 грн
4 416 грн / абонемент
/ 1 урок
368 грн
-19%
-13%
24 960 грн / абонемент
/ 1 урок
260 грн
Термін - 32 тижня
96 уроків
-30%
Коротко про школу
Відгуки студентів курсу
будівельник
Максим Ярмолюк
Дуже задоволений, дочка займається другий місяць, результат в наявності - у школі хороші оцінки з предмету! З'явився інтерес до вивчення мови! Доступно, індивідуально, в ігровій формі зі стимулюючим ефектом! Задоволений тато.
Оценка: ★★
Програма: курси розмовної іспанської мови
Дата: 13.12.2021
маркетинговий директор
Ярослав Силін
Хотів би залишити відгук про вашу школу: насамперед це зручний графік відвідувань занять (школа підлаштувалася під мене), вчителі – щирі та позитивні професіонали своєї справи, порівняно з іншими школами, досить низькі ціни за навчання! як підсумок: рекомендую до відвідування BeBest!
Оценка: ★★★★★
Програма: курси розмовної іспанської мови
Дата: 30.03.2022
вчитель
Ольга Іванова
Відвідуємо школу іноземних мов вже 3й рік! грамотні та дуже приємні у спілкуванні викладачі, вміють знайти підхід до будь-якої дитини! Заняття відбуваються у захоплюючій ігровій формі. Все продумано до дрібниць, для створення зручності клієнтів! У непередбачених ситуаціях готові піти на зустріч, wow ефект! Душевно, по сімейному.
Оценка: ★★★★★
Програма: курси розмовної іспанської мови
Дата: 15.08.2022
підприємець
Олена Зайцева
Перше заняття пройшло добре, я чекала гіршого, тому що досвіду онлайн занять у нас до цього не було. Викладач виявився доброзичливим, уважним, легким у спілкуванні, дуже швидко схилив до себе мою маленьку непосидю. Згодом ми скоригували тривалість занять, мовна школа пішла нам на зустріч, що дуже порадувало. Заняття з викладачем приносять нам із донькою задоволення! Дякуємо мовній школі BeBest за допомогу в освоєнні мови!
Оценка: ★★★★★
Програма: курси розмовної іспанської мови
Дата: 22.02.2021
виконавчий директор
Наталя Лещук
Для мене та моєї родини курси BeBest стали справжньою знахідкою! Ми шукали курси з іноземними викладачами, індивідуальним підходом та заняттями у групах. Нам пощастило, і ми знайшли все, що шукали відповідно до заданих параметрів пошуку! Викладачі та керівництво дійсно зацікавлені у вашому прогресі та задоволенні від занять! Це сучасні курси, куди ми ходимо вчити третю мову в сім'ї!
Оценка: ★★★★★
Програма: курси розмовної іспанської мови
Дата: 15.04.2022
Senior recruiter
Туріцина Ганна
Before I found BeBest I had been searching for a good English school for a long time. I always had had troubles with morning classes as far as I don't have an opportunity to have English lessons in the evening, but "BeBest" understood me and gave me a teacher for morning hours. Also later managers found me a native speaker to have lessons. Thanks a lot for your flexibility and understanding. I have improved my English to the next level with your help. I recommend BeBest to all my friends.
Оценка: ★★★★★
Програма: курси розмовної іспанської мови
Дата: 17.10.2021
спеціаліст з інтернет-реклами
Дмитро Палатов
Давно шукав якісних курсів іноземних мов. Через півтора місяці навчання завдяки реально крутим і професійним викладачам зрозумів, що зробив правильний вибір у бік школи BeBest. Позбувся страху спілкування та нерозуміння назавжди. Ефективна та цікава система методики, вона націлена на максимально швидке освоєння іноземної мови. Якщо ви дійсно хочете якісно вивчати іноземну мову, звертайтесь до школи BeBest!
Оценка: ★★★★★
Програма: курси розмовної іспанської мови
Дата: 11.12.2022

Найкращий курс іспанської мови в Україні

BeBest - це онлайн-школа іноземних мов, що надає курси іспанської мови в Україні. Курси іспанської мови можуть бути вельми корисними, чи то для туристичних поїздок в іспаномовні країни, професійного розвитку, чи то просто для збагачення своїх знань. BeBest пропонує навчання іспанської мови з урахуванням потреб різних учнів.

Особливості навчання в BeBest

Індивідуальний підхід: BeBest може надавати індивідуальні уроки або маленькі групи, що дає змогу налаштовувати навчання під конкретні потреби кожного студента. Цей індивідуальний підхід може прискорити процес навчання і допомогти подолати складнощі у вивченні іспанської мови.
Досвідчені викладачі: Важливим аспектом успішного навчання мови є кваліфікація та досвід викладачів. Це допомагає студентам вибрати найкращого викладача для своїх потреб.
Гнучкий графік, що дозволяє студентам обирати зручний час для занять. Це особливо зручно для тих, хто зайнятий на роботі або навчається, оскільки воно дозволяє інтегрувати навчання у власний розпорядок дня.
Мультимедійні ресурси: BeBest надає доступ до власного мультимедійного ресурсу, аудіо- та відеоматеріалів, інтерактивних підручників та онлайн-вправ. Це робить навчання цікавішим і допомагає студентам краще засвоювати мовний матеріал.
Оцінювання та відстеження прогресу. Це дозволяє студентам розуміти свої сильні та слабкі сторони, а також бачити, як вони розвиваються у вивченні іспанської мови

Формат занять на курсі іспанської мови

Курс іспанської мови в BeBest може пропонувати різні формати занять, включно з груповими, індивідуальними та навчанням з носіями іспанської. Кожен із цих форматів має свої переваги, і вибір залежить від індивідуальних потреб та вподобань студента. Групові заняття можуть сприяти взаємодії та обміну досвідом, індивідуальні уроки забезпечують максимальну персоналізацію, а навчання з носіями іспанської дає змогу зануритися в автентичне використання мови. BeBest, ймовірно, надає різноманітні варіанти, щоб задовольнити різні потреби студентів, залежно від їхнього рівня володіння іспанською та цілей навчання.

Як записатися на уроки іспанської мови

Після реєстрації та оплати ви готові почати вчити іспанську мову. Приєднуйтесь до занять згідно з обраним графіком, взаємодійте з викладачами та однокурсниками, беріть участь в уроках, виконайте домашні завдання і старанно працюйте над розвитком своїх мовних навичок.
BeBest надає детальну інформацію та підтримку для нових студентів, щоб полегшити початок навчання. Після завершення цих кроків, ви будете готові розпочати захопливу подорож у світ іспанської мови та культури.
Часті питання з онлайн курсу іспанської мови / FAQ
Популярно зараз
Познайомимося
Спробуйте іспанську онлайн на вступному уроці
Перевіримо рівень мови
Запропонуємо знижки
Покажемо, як відбуваються заняття
Розкажемо про програму
Натискаючи "спробувати безкоштовно" ви приймаєте умови обслуговування
Записатися на пробний урок:
Має вищу освіту, Слов'янський Университет, Вірменія
Веде загальнорозмовний курс
Заряджена нескінченним потоком креативу і енергії. Може кожному довести і показати, що якщо ви вивчили свою рідну мову, то і будь-якая інаша мова також з легкістю буде вивчена. У неї на заняттях: свобода і ніякої вседозволеності.
Вікторія
німецька
Має вищу освіту, Слов'янський Университет, Вірменія
Веде загальнорозмовний курс
Заряджена нескінченним потоком креативу і енергії. Може кожному довести і показати, що якщо ви вивчили свою рідну мову, то і будь-якая інаша мова також з легкістю буде вивчена. У неї на заняттях: свобода і ніякої вседозволеності.
Вікторія
німецька