Про школу
Наша мета — не навантажувати студентів важкою граматикою, роблячи з них філологів, — ми навчаємо справжній, живій мові. Тій, яку ви почуєте у магазині, яка дозволить вам спілкуватися, заводити знайомства та чітко формулювати свої думки іноземною мовою.
відділ продаж
Напишіть і ми відповімоTelegram
Messenger
Курс німецької мови з нуля онлайн
Як проходить навчання на онлайн курсі німецької мови для початківців
Онлайн заняття з німецької мови для початківців – це не тільки можливість вивчати мову у вашому темпі, з урахуванням ваших побажань та у потрібні вам терміни, але й робити це у будь-якому місці: вдома, на роботі та навіть у парку!

До того ж цей курс підійде навіть абсолютним новачкам. Ми пропонуємо навчання німецькій як з нуля, так і тим, хто вже має якийсь рівень володіння мовою.

Ми допомагаємо вам якнайшвидше заговорити німецькою мовою і комфортно почуватися в німецькомовному просторі при обговоренні будь-яких тем
Дізнайтеся, як проходить перший урок
1
Ми підберемо для вас викладача, організуємо зустріч та допоможемо з реєстрацією на нашій платформі
2
У призначений час викладач чекатиме вас на уроці у віртуальній кімнаті на нашій платформі
3
Заняття триватиме 30 хвилин, на ньому викладач оцінить ваш рівень володіння мовою та підбере курс
4
Менеджер допоможе вам з оформленням курсу та початком навчання
Чому варто обрати німецької для початківців в BeBest
Чому варто обрати німецької для початківців в BeBest
Чим ви займатиметеся на курсі німецької мови з нуля
Чим ви займатиметеся на курсі німецької мови з нуля
Ми допомагаємо якнайшвидше заговорити німецькою мовою і комфортно почуватися в німецькомовному просторі при обговоренні будь-яких тем
ми даємо тільки необхідну граматику і фокусуємося на спілкуванні та висловленні думок на цікаві вам теми
вивчати нову лексику та граматику
одночасно застосовувати вивчене в діалогах, дебатах, дискусіях, рольових іграх
навчитеся грамотно викладати свою промову
зможете поговорити про сім'ю, хобі, одяг, погоду, подорожі, здоров'я, роботу та навчання, історію, політику та суспільство
Онлайн курс розмовної німецької
допоможе відчути себе впевненіше
Рівень прогресу залежить від щільності навчання – ми рекомендуємо займатися від трьох разів на тиждень
Викладачі зможуть поговорити з вами на будь-яку тему
Інтерактивні вправи, щоб краще розуміти матеріал
Рівні німецької мови на онлайн курсі
Елементарне
Самостійне
Вільне
Рівень виживання
(Breakthrough)
Передпороговий рівень
(Waystage)
Пороговий рівень
(Threshold)
Пороговий просунутий
рівень (Vantage)
Рівень професійного
володіння
(Effective Operational Proficiency)
Рівень досконалого
володіння

(Mastery)
128
А1
144
А2
160
B1
200
B2
200
C1
260
C2
Заняття в Zoom максимально наближені до занять у класі, робочі інструменти зуму дозволяють виконувати всі види завдань та завжди мати під рукою всі записи, зроблені на екрані під час роботи на уроці.

На кожному уроці будуть: розігрів - Small talk, читання текстів в оригіналі, аудіювання, нові слова та граматика, а також багато фана та улюблені теми для спілкування.

Ми працюємо з підручниками Menschen чи Schritte international, видавництво Hueber [хубер].

Курс представлений всіх рівнях з А1 до С1.
Програма онлайн курсу
німецької мови з нуля
Тривалість курсу:
2 рази на тиждень по 45-90 хвилин
Наші викладачі
німецька
Катерина
Досвід роботи 2 роки.
Має вищу освіту, магістра в ОНУ ім. Мечнікова, Україна.
Сертифікати: Goethe-Institut, TestDaf.
Веде загальнорозмовний курс, підготовку до державних іспитів. Жила у Німеччині і має велику практику німецької мови у нативному середовищі.
Особисті якості: відповідальне ставлення до роботи та особистий підхід до студентів.
Досвід роботи 2 роки.
Освіта – Київський національний університет ім. Т.Г.Шевченка, Україна.
Веде загальнорозмовний курс німецької для дітей та дорослих.
Особисті якості: стриманість, уважність, доброзичливість, творчість, уміння працювати з дітьми.
Ольга
німецька
німецька
Лариса
Досвід роботи 12 років.
Має вищу освіту, Ізмаїльський державний гуманітарний університет (ІДГУ), Україна.
Веде загальнорозмовний курс, business, підготовку до Goethe-Zertifikat, підготовка до DaF, підготовку до державних іспитів.
Особисті якості: дисциплінованість, відповідальність, креативність, гнучкість, уміння знаходити спільну мову з оточуючими, дружелюбність.
ціни на навчання
Індивідуальне навчання
Для будь-якого віку
10 уроків
Термін - 5 тижнів
6 900 грн / абонемент
/ 1 урок
690 грн
Термін - 20 тижнів
40 уроків
Термін - 10 тижнів
20 уроків
12 880 грн / абонемент
/ 1 урок
644 грн
22 080 грн / абонемент
/ 1 урок
552 грн
-25%
1 заняття = 60 хвилин
-7%
Групове навчання
Дорослі, підлітки, діти
1 заняття:
90 хвилин (для дорослих)
60 хвилин (для дітей)
До 9 людей у групі
12 уроків
Термін - 4 тижні
14 352 грн / абонемент
/ 1 урок
299 грн
Термін - 16 тижнів
48 уроків
Термін - 8 тижнів
24 уроки
7 728 грн / абонемент
/ 1 урок
322 грн
4 416 грн / абонемент
/ 1 урок
368 грн
-23%
-14%
Коротко про школу
Відгуки студентів курсу
Хочу написати відгук на школу «BeBest». Гарне місце. Я ходив на інші курси: маю з чим порівняти. По-перше, ціна оптимальна, середня серед мовних шкіл; по-друге, заняття проходять онлайн: сиджу на своєму дивані, і мені комфортно. Під час уроку відпрацьовуємо навички листа: мені незвично переучуватися на німецький лад, літери інші, поєднання літер відрізняються від англійських. Правила читання легші, але мені знову важко. Але дівчина - викладач дуже терпляча, все розуміє, у неї чудовий метод подачі матеріалу. Я поки що на початковому етапі, але тут я просунувся набагато далі, ніж в інших місцях.
Лесіяр Айтаїмов
фінансист
Оцінка: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Програма: курс німецької з нуля
Дата: 10.04.2020
стоматолог
Марина Кузьменко
Із задоволенням поділюся досвідом звернення до BeBest. Переїхали із сім'єю до іншого міста. Поруч із будинком чудова школа, тільки вивчають там німецьку мову. Виходить, що діти цілий рік займалися, а ми просто нуль. Довелося наганяти. Взяли курс німецької мови для початківців. За місяць вивчили алфавіт, розмовні фрази розхожі, зрозуміли порядок слів, деякі правила читання, відмінювання займенників, рахунок до 10. Загалом, як підготували дочку нам сподобалося. Спочатку їй було важкувато, але швидко втягнулася.
Оцінка: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Програма: курс німецької з нуля
Дата: 23.12.2022
Оцінка: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Програма: курс німецької з нуля
Дата: 05.05.2022
Познайомилась із хлопцем. Він австрієць. Трохи каже на нашу. Спершу так і спілкувалися. Потім він запропонував переїхати. А як я поїду, якщо мова на рівні Гітлер капут. Почала обирати, де вивчати німецьку. Онлайн формат мені зайшов. Не треба витрачати час на дорогу. Навчання тут мені сподобалося найбільше. Уроки проходять так, що хочеться ще займатися. Вчимо лексику, викладач намагається вести зі мною діалог, постійно щось відмінюємо, схиляємо, займаємося аудіюванням. Прогрес є, мій хлопець каже, що я непогано впораюся.
Айаян Кімат
економіст
майстер манікюру
Ажбану Нугманмова
Не раджу нікому вивчати мову самостійно. Потрібне постійне спілкування, я відчув, що програми – це чудова штука, але якщо ти щось недозрозумів, запитати нема в кого. Тут проходжу онлайн курс німецької з нуля. Вчитель відповідає на всі мої запитання, допомагає зрозуміти мову, запам'ятовує мої помилки, а потім ми відпрацьовуємо їх знову, але в іншому контексті. Пояснює легко, орієнтуюся вже у багатьох темах. Хочу спробувати поспілкуватися з німцями, але боюся поки що)))
Оцінка: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Програма: курс німецької з нуля
Дата: 15.01.2021
Оцінка: ⭐️⭐️⭐️⭐️
Програма: курс німецької з нуля
Дата: 08.11.2021
бортпровідник
Валентина Звеніцева
Мені треба вивчити німецьку мову. Я довго вибирала між репетитором та мовною школою. Читала багато відгуків. Подумала – школа таки надійніша. Графік роботи у мене складний, тому добре, що уроки відбуваються онлайн. Також на сайті можна виконувати завдання самостійно з подальшою перевіркою у викладача. Тут завжди йдуть назустріч, якщо потрібно перенести заняття, якщо вчитель захворів, вам запропонують іншого. Але я відмовилася, тому що мені дуже подобається. Заняття цікаві, інтерактивні. Рекомендую.
блогер
Артемій Узелков
Напишу відгук. Може, комусь буде корисно. В «Bebest» пішов на онлайн навчання німецької мови для початківців. Вік старше 40 років. Розумієте, що вже мізки не ті, пам'ять також. Але методика тут непогана: є складнощі із запам'ятовуванням слів та фраз, але граматика доводиться до автоматизму. Я зловив себе на думці, що іноді вже не замислююся, яке закінчення треба поставити. Дякую викладачеві за терпіння, за цікаві домашні завдання.
Оцінка: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Програма: курс німецької з нуля
Дата: 15.08.2022
інженер
Яхтан Ніялієв
Нашому синові 6 років. Записали його до «BeBest» вивчати німецьку. Хлопчик у нас вибагливий: якщо не цікаво, нічого робити не буде. Вчитель знайшла щодо нього підхід. На пробному уроці обережно питала, чим цікавиться, чи подобається мова. Потім заняття будувала з урахуванням інтересів. Синові подобається, він і домашнє завдання навіть робить. Вони там граються, слухають прості розповіді, мультики дивляться, фіз. хвилина передбачена. І все це німецькою. Для дітей з нуля просто відмінний варіант.
Оцінка: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Програма: курс німецької з нуля
Дата: 11.08.2021
студент
Василій Плотніков
Пішов на курси мови до цієї школи. Зрозумів, що наша загальноосвітня школа відвертає навчання. Тут ви нарівні з викладачем. Запитання ставити не боїшся. Заняття цікаві, постійна зміна діяльності можна користуватися матеріалами, підручниками. Розмову намагаються вести німецькою. Якщо вже зовсім труба (не розумію), переводять. Вміють розкутувати. Граматику пояснюють у доступній формі.
Оцінка: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Програма: курс німецької з нуля
Дата: 02.11.2021
нотаріус
Балкаар Мусабова
Навіть не думала, що вивчати німецьку так цікаво. Багато хто вважає його грубим, гавкаючим, а мені він сподобався. Ми на заняттях іноді слухаємо пісні: дуже мелодійно і, коли текст розібраний, слова зрозумілі, то вивчається легко. З пісень я запам'ятала багато слів та фраз. Крім того, ми постійно перекладаємо з російської на німецьку усно і письмово. Пояснюють якесь правило граматики, одразу приклади, практика. На слід заняття закріплення. Розслабитись не дають. Розмовна практика теж подобається.
Оцінка: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Програма: курс німецької з нуля
Дата: 8.04.2022
Часті питання з онлайн курсу навчання німецької мови з нуля / FAQ
Доступ до навчальних матеріалів можемо надіслати вам на пошту або в зручний вам месенджер. Доступ до підручників та матеріалів онлайн курсу інтенсивної англійської з нуля надається після 100% оплати абонементу.

Відповідає: академічний директор BeBestSchool Каріна Полтавська
Популярно зараз
Познайомимося
Спробуйте англійську онлайн на вступному уроці
Перевіримо рівень мови
Запропонуємо знижки
Покажемо, як відбуваються заняття
Розкажемо про програму
Натискаючи "спробувати безкоштовно" ви приймаєте умови обслуговування
Записатися на пробний урок: