Про школу
Наша мета — не навантажувати студентів важкою граматикою, роблячи з них філологів, — ми навчаємо справжній, живій мові. Тій, яку ви почуєте у магазині, яка дозволить вам спілкуватися, заводити знайомства та чітко формулювати свої думки іноземною мовою.
відділ продаж
Напишіть і ми відповімоTelegram
Messenger

Онлайн курси німецької мови в Україні

Дізнайтеся, як проходить перший урок

1
Ми підбираємо вам викладача та домовляємося про час заняття
2
У призначений час викладач чекатиме на вас у віртуальній кімнаті на нашій платформі
3
Заняття займе 30 хвилин, на ньому викладач оцінить ваш мовний рівень і підбере відповідний курс
4
Після заняття менеджер допоможе вам з оформленням курсу та початком навчання

Коротко про школу німецької мови

Як будуть проходити заняття німецькою мовою

Тривалість рівня
від 40 занять
Інтенсивність занять
3 рази на тиждень
Як проходить курс
Online на платформі BeBest

ВАРТІСТЬ НАВЧАННЯ НІМЕЦЬКІЙ МОВІ

Індивідуальне навчання
Для будь-якого віку
10 уроків
Термін - 5 тижнів
6 900 грн / абонемент
/ 1 урок
690 грн
Термін - 20 тижнів
40 уроків
Термін - 10 тижнів
20 уроків
12 880 грн / абонемент
/ 1 урок
644 грн
22 080 грн / абонемент
/ 1 урок
552 грн
-20%
1 заняття = 60 хвилин
-7%
Термін - 40 тижнів
80 уроків
38 400 грн / абонемент
/ 1 урок
480 грн
-30%
Групове навчання
Дорослі, підлітки, діти
1 заняття:
90 хвилин (для дорослих)
60 хвилин (для дітей)
До 9 людей у групі
12 уроків
Термін - 4 тижні
14 352 грн / абонемент
/ 1 урок
299 грн
Термін - 16 тижнів
48 уроків
Термін - 8 тижнів
24 уроки
7 728 грн / абонемент
/ 1 урок
322 грн
4 416 грн / абонемент
/ 1 урок
368 грн
-19%
-13%
24 960 грн / абонемент
/ 1 урок
260 грн
Термін - 32 тижня
96 уроків
-30%

Наші викладачі німецької

Досвід роботи 2 роки.
Має вищу освіту, магістра в ОНУ ім. Мечнікова, Україна.
Сертифікати: Goethe-Institut, TestDaf.
Веде загальнорозмовний курс, підготовку до державних іспитів. Жила у Німеччині і має велику практику німецької мови у нативному середовищі.
Особисті якості: відповідальне ставлення до роботи та особистий підхід до студентів.
Катерина
німецька
Досвід роботи 12 років.
Має вищу освіту, Ізмаїльський державний гуманітарний університет (ІДГУ), Україна.
Веде загальнорозмовний курс, business, підготовку до Goethe-Zertifikat, підготовка до DaF, підготовку до державних іспитів.
Особисті якості: дисциплінованість, відповідальність, креативність, гнучкість, уміння знаходити спільну мову з оточуючими, дружелюбність.
Лариса
німецька
Досвід роботи 2 роки.
Освіта – Київський національний університет ім. Т.Г.Шевченка, Україна.
Веде загальнорозмовний курс німецької для дітей та дорослих.
Особисті якості: стриманість, уважність, доброзичливість, творчість, уміння працювати з дітьми.
Ольга
німецька

Відгуки студентів

фінансист
Лесіяр Айтаїмов
Я ходив на інші курси: маю з чим порівняти. По-перше, ціна оптимальна, середня серед мовних шкіл; по-друге, заняття проходять онлайн: сиджу на своєму дивані, і мені комфортно. Під час уроку відпрацьовуємо навички листа: мені незвично переучуватися на німецький лад, літери інші, поєднання літер відрізняються від англійських. Правила читання легші, але мені знову важко. Але дівчина - викладач дуже терпляча, все розуміє, у неї чудовий метод подачі матеріалу. Я поки що на початковому етапі, але тут я просунувся набагато далі, ніж в інших місцях.
Оцінка: ★★
Програма: курс німецької з нуля
Дата: 10.04.2020
стоматолог
Марина Кузьменко
Із задоволенням поділюся досвідом звернення до BeBest. Переїхали із сім'єю до іншого міста. Поруч із будинком чудова школа, тільки вивчають там німецьку мову. Виходить, що діти цілий рік займалися, а ми просто нуль. Довелося наганяти. Взяли курс німецької мови для початківців. За місяць вивчили алфавіт, розмовні фрази розхожі, зрозуміли порядок слів, деякі правила читання, відмінювання займенників, рахунок до 10. Загалом, як підготували дочку нам сподобалося. Спочатку їй було важкувато, але швидко втягнулася.
Оцінка: ★★★★★
Програма: курс німецької з нуля
Дата: 23.12.2022
економіст
Айаян Кімат
Познайомилась із хлопцем. Він австрієць. Спершу спілкувалися. Потім він запропонував переїхати. А як я поїду, якщо мова на рівні Гітлер капут. Почала обирати, де вивчати німецьку. Онлайн формат мені зайшов. Не треба витрачати час на дорогу. Навчання тут мені сподобалося найбільше. Уроки проходять так, що хочеться ще займатися. Вчимо лексику, викладач намагається вести зі мною діалог, постійно щось відмінюємо, схиляємо, займаємося аудіюванням. Прогрес є, мій хлопець каже, що я непогано впораюся.
Оцінка: ★★★★★
Програма: курс німецької з нуля
Дата: 05.05.2022
майстер манікюру
Ажбану Нугманмова
Не раджу нікому вивчати мову самостійно. Потрібне постійне спілкування, я відчув, що програми – це чудова штука, але якщо ти щось недозрозумів, запитати нема в кого. Тут проходжу онлайн курс німецької з нуля. Вчитель відповідає на всі мої запитання, допомагає зрозуміти мову, запам'ятовує мої помилки, а потім ми відпрацьовуємо їх знову, але в іншому контексті. Пояснює легко, орієнтуюся вже у багатьох темах. Хочу спробувати поспілкуватися з німцями, але боюся поки що)))
Оцінка: ★★★★★
Програма: курс німецької з нуля
Дата: 15.01.2021
Мені треба вивчити німецьку мову. Я довго вибирала між репетитором та мовною школою. Читала багато відгуків. Подумала – школа таки надійніша. Графік роботи у мене складний, тому добре, що уроки відбуваються онлайн. Також на сайті можна виконувати завдання самостійно з подальшою перевіркою у викладача. Тут завжди йдуть назустріч, якщо потрібно перенести заняття, якщо вчитель захворів, вам запропонують іншого. Але я відмовилася, тому що мені дуже подобається. Заняття цікаві, інтерактивні. Рекомендую.
Оцінка: ★★★★★
Програма: курс німецької з нуля
бортпровідник
Дата: 08.11.2021
Валентина Звеніцева
блогер
Артемій Узелков
Напишу відгук. Може, комусь буде корисно. В «Bebest» пішов на онлайн навчання німецької мови для початківців. Вік старше 40 років. Розумієте, що вже мізки не ті, пам'ять також. Але методика тут непогана: є складнощі із запам'ятовуванням слів та фраз, але граматика доводиться до автоматизму. Я зловив себе на думці, що іноді вже не замислююся, яке закінчення треба поставити. Дякую викладачеві за терпіння, за цікаві домашні завдання.
Оцінка: ★★★★★
Програма: курс німецької з нуля
Дата: 15.08.2022
інженер
Яхтан Ніялієв
Нашому синові 6 років. Записали його до «BeBest» вивчати німецьку. Хлопчик у нас вибагливий: якщо не цікаво, нічого робити не буде. Вчитель знайшла щодо нього підхід. На пробному уроці обережно питала, чим цікавиться, чи подобається мова. Потім заняття будувала з урахуванням інтересів. Синові подобається, він і домашнє завдання навіть робить. Вони там граються, слухають прості розповіді, мультики дивляться, фіз. хвилина передбачена. І все це німецькою. Для дітей з нуля просто відмінний варіант.
Оцінка: ★★★★★
Програма: курс німецької з нуля
Дата: 11.08.2021
студент
Василій Плотніков
Пішов на курси мови до цієї школи. Зрозумів, що наша загальноосвітня школа відвертає навчання. Тут ви нарівні з викладачем. Запитання ставити не боїшся. Заняття цікаві, постійна зміна діяльності можна користуватися матеріалами, підручниками. Розмову намагаються вести німецькою. Якщо вже зовсім труба (не розумію), переводять. Вміють розкутувати. Граматику пояснюють у доступній формі.
Оцінка: ★★★★★
Програма: курс німецької з нуля
Дата: 02.11.2021
нотаріус
Балкаар Мусабова
Навіть не думала, що вивчати німецьку так цікаво. Багато хто вважає його грубим, гавкаючим, а мені він сподобався. Ми на заняттях іноді слухаємо пісні: дуже мелодійно і, коли текст розібраний, слова зрозумілі, то вивчається легко. З пісень я запам'ятала багато слів та фраз. Крім того, ми постійно перекладаємо з російської на німецьку усно і письмово. Пояснюють якесь правило граматики, одразу приклади, практика. На слід заняття закріплення. Розслабитись не дають. Розмовна практика теж подобається.
Оцінка: ★★★★★
Програма: курс німецької з нуля
Дата: 8.04.2022

Курс німецької мови в Україні

Відкрийте для себе світ німецької мови разом з онлайн-школою BeBest в Україні! Наші курси надають унікальну можливість освоїти німецьку, не залишаючи затишок будинку. Професійні викладачі, інтерактивні заняття та гнучкий графік навчання зроблять вивчення мови захопливим і ефективним. Приєднуйтесь до BeBest і відкривайте нові горизонти з нами!

Для яких цілей варто вчити німецьку мову

Це важливий крок до розширення особистих і професійних горизонтів. Німецька - ворота до культурного багатства Німеччини, Австрії та Швейцарії. Знання мови також відкриває доступ до численних кар'єрних можливостей у великих міжнародних компаніях, а також полегшує навчання в престижних університетах німецькою мовою. Розвивайте свої навички з онлайн-школою BeBest в Україні та готуйтеся до нових горизонтів!

Особливості програми навчання: наші переваги перед конкурентами

Наші викладачі - професіонали, готові забезпечити інтерактивні та індивідуалізовані уроки. Ми пропонуємо гнучкий графік навчання, який легко вписується у ваш повсякденний режим.
Наш підхід сфокусований не тільки на мовних навичках, а й на культурному зануренні, що робить навчання більш повноцінним. Ми надаємо доступ до сучасних освітніх ресурсів і технологій.
BeBest - це не просто школа, це можливість розкрити свій потенціал у світі німецької мови з упевненістю та успішно досягти поставлених цілей.

Формат занять на курсі німецької мови

Формат занять на курсі німецької мови в BeBest - це унікальне поєднання інтерактивних онлайн-уроків і доступу до великих освітніх ресурсів. Наші заняття засновані на методах, що сприяють активному залученню студентів, забезпечуючи практичні навички в розмові, розумінні на слух і письмі.
Групові та індивідуальні заняття проводяться досвідченими викладачами, створюючи комфортну обстановку для навчання. Гнучкий графік і використання сучасних технологій роблять навчання зручним і ефективним. На курсі BeBest ви не тільки опановуєте німецьку мову, а й отримуєте навички для успішного спілкування в реальних ситуаціях.

Часті питання / FAQ

Познайомимося
Спробуйте німецьку онлайн на вступному уроці
Перевіримо рівень мови
Запропонуємо знижки
Покажемо, як відбуваються заняття
Розкажемо про програму
Натискаючи "спробувати безкоштовно" ви приймаєте умови обслуговування
Записатися на пробний урок: