Про школу
Наша мета — не навантажувати студентів важкою граматикою, роблячи з них філологів, — ми навчаємо справжній, живій мові. Тій, яку ви почуєте у магазині, яка дозволить вам спілкуватися, заводити знайомства та чітко формулювати свої думки іноземною мовою.
відділ продаж
Напишіть і ми відповімоTelegram
Messenger
Курс німецької мови для медиків онлайн

Як проходить навчання на онлайн курсі німецької мови для медичних працівників
Ні для кого не секрет, що наші фахівці в галузі медицини потрібні за кордоном і німецькі клініки охоче беруть їх на роботу. Ключем до вдалого працевлаштування стане знання мови та медичної термінології на високому рівні.

Наш курс готує вас цілеспрямовано до комунікації з пацієнтами, родичами, колегами та персоналом на відповідному рівні, базується на автентичних ситуаціях та містить необхідні мовні шаблони та лексику.
Дізнайтеся, як проходить перший урок
1
Ми підберемо для вас викладача, організуємо зустріч та допоможемо з реєстрацією на нашій платформі
2
У призначений час викладач чекатиме вас на уроці у віртуальній кімнаті на нашій платформі
3
Заняття триватиме 30 хвилин, на ньому викладач оцінить ваш рівень володіння мовою та підбере курс
4
Менеджер допоможе вам з оформленням курсу та початком навчання
Чому варто вибрати курс німецької для медиків в BeBest
Чому варто вибрати курс німецької для медиків в BeBest
Чим ви займатиметеся на курсі
Чим ви займатиметеся на курсі
ми допоможемо навчитися веденню усної та письмової комунікації з пацієнтами, колегами та керівництвом клініки
з нами ви зможете опанувати медичну термінологію; покращити свої знання мови; вести документацію, використовуючи спеціальні німецькі та латинські терміни
підготуєтесь до майбутнього іспиту
відпрацюєте та закріпите необхідні граматичні структури
оволодієте спеціалізованою лексикою
покращите комунікативні навички з колегами та вдосконалите навички спілкування з пацієнтами
Курс допоможе вам вивчити граматику та поповнити запас професійних термінів
Рівень прогресу залежить від щільності навчання – ми рекомендуємо займатися від трьох разів на тиждень
Викладачі зможуть поговорити з вами на будь-яку тему
Інтерактивні вправи, щоб краще розуміти матеріал
Рівні німецької мови на онлайн курсі
Елементарне
Самостійне
Вільне
Рівень виживання
(Breakthrough)
Передпороговий рівень
(Waystage)
Пороговий рівень
(Threshold)
Пороговий просунутий
рівень (Vantage)
Рівень професійного
володіння
(Effective Operational Proficiency)
Рівень досконалого
володіння

(Mastery)
128
А1
144
А2
160
B1
200
B2
200
C1
260
C2
У нашій школі представлено кілька напрямків підготовки – медичний німецький (догляд за хворими) та медичний німецький для лікарів.

Під час проходження курсу ви не тільки освоїте лексику зі сфери медицини, але також вивчатимете граматичні структури, мовні шаблони, працюватиме з текстами, складатиме ситуативні діалоги, максимально наближені до реальних ситуацій у сфері трудової діяльності.

Серед тем, що вивчаються - прийом хворих і анамнез, ведення медичної документації, до- та післяопераційний період, скарги, профілактика хвороб та ін.
Програма онлайн курсу медичної німецької мови
Тривалість курсу:
2 рази на тиждень по 60 або 90 хвилин
Наші викладачі
німецька
Катерина
Досвід роботи 2 роки.
Має вищу освіту, магістра в ОНУ ім. Мечнікова, Україна.
Сертифікати: Goethe-Institut, TestDaf.
Веде загальнорозмовний курс, підготовку до державних іспитів. Жила у Німеччині і має велику практику німецької мови у нативному середовищі.
Особисті якості: відповідальне ставлення до роботи та особистий підхід до студентів.
Досвід роботи 2 роки.
Освіта – Київський національний університет ім. Т.Г.Шевченка, Україна.
Веде загальнорозмовний курс німецької для дітей та дорослих.
Особисті якості: стриманість, уважність, доброзичливість, творчість, уміння працювати з дітьми.
Ольга
німецька
німецька
Лариса
Досвід роботи 12 років.
Має вищу освіту, Ізмаїльський державний гуманітарний університет (ІДГУ), Україна.
Веде загальнорозмовний курс, business, підготовку до Goethe-Zertifikat, підготовка до DaF, підготовку до державних іспитів.
Особисті якості: дисциплінованість, відповідальність, креативність, гнучкість, уміння знаходити спільну мову з оточуючими, дружелюбність.
ЦІНИ НА індивідуальне ОНЛАЙН НАВЧАННЯ МЕДИЧНІЙ НІМЕЦЬКІЙ МОВІ
Спец. курс
Для ІТ, бізнеса і т.д.
1 заняття = 60 хвилин
10 уроків
Термін - 5 тижнів
29 808 грн / абонемент
/ 1 урок
745 грн
Термін - 20 тижнів
40 уроків
Термін - 10 тижнів
20 уроків
17 388 грн / абонемент
/ 1 урок
869 грн
9 315 грн / абонемент
/ 1 урок
932 грн
-25%
-7%
Коротко про школу
Відгуки студентів курсу
Хочу написати, що BeBest допомагає мені підготуватися до іспитів до медичного університету в Берліні. Приймають із рівнем знань В1. Починають з розвитку розмовних навичок, бо найголовніше – зрозуміти пацієнта. Звичайно, медична лексика, спеціальні терміни, апаратна діагностика, харчування говорять як працюють клініки в Німеччині. Заняття у групі дозволяють відчути мене і пацієнтом, і лікарем. Я й не припускав, скільки потрібно врахувати.
Артем Ткаченко
студент
Оцінка: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Програма: курс німецької для медиків
Дата: 12.05.2021
медсестра
Олена Соколова
Хочу спробувати влаштуватися працювати в Мюнхені. Просто тісно співпрацюємо із місцевою клінікою. Надійшла пропозиція про переведення. В BeBest проходжу курс німецької медичної мови. Обговорюємо систему охорони здоров'я, багато лексики щодо хвороб, обладнання у лікарні, вчимося заповнювати бланки, дивимося навчальні фільми, розігруємо діалоги «пацієнт – лікар». Крім того, робимо вправи для підготовки до іспитів.
Оцінка: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Програма: курс німецької для медиків
Дата: 11.12.2020
Оцінка: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Програма: курс німецької для медиків
Дата: 09.10.2021
Мій син з дитинства мріє про медицину. Декілька разів були в Австрії. Тепер хоче вступати до Відня. Мова на рівні розмовної побутової є. Цього, звісно, мало. Тут постійно спілкування німецькою. Звичайно, акцент йде на мед. лексику, будову тіла, біологію. Граматика у вправах. Можна скористатися матеріалами сайту. Син читає цікаві статті про медиків, розширює свій словниковий запас. Розповідають про Австрію загалом, про клініки, як там усе влаштовано. Рекомендую.
Шорена Мочаваряні
пенсіонерка
лікар-інтерн
Дмитро Лисий
Мені потрібне було професійне володіння медичною німецькою. Дуже порадувало, що у BeBest викладачі знають свою справу. Терміни були стислі, тому брав індивідуальні онлайн заняття. Уроки проходили непомітно. Цікаві відступи про життя в Німеччині будували діалоги пацієнта з лікарем, лікаря з керівництвом, бесіда з родичами. Був час заповнення документів. Кілька разів відбувалися пробні іспити: потім працювали над помилками. Пишу відгук з Лейпцига. Навчаюся у вузі і працюю. Спасибі.
Оцінка: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Програма: курс німецької для медиків
Дата: 22.03.2022
Оцінка: ⭐️⭐️⭐️⭐️
Програма: курс німецької для медиків
Дата: 15.09.2021
медсестра
Анастасія Руденко
Я працюю звичайною медсестрою. Мій батько вчив мене німецькому. Спілкуюся вільно. Наша лікарня співпрацює із німецькою клінікою. Заплановано делегацію до нас. Змусили бути перекладачем. Добре, що німці все планують заздалегідь. Було хоч час навчити спеціальну термінологію. Особливо багато обладнання, медичних приладів, документації. Викладач скомпонувала все чітко. Крім лексики було аудіювання, постійно тренувалася бути перекладачем. Уф, впоралася.
санітарка
Айтакін Нейматова
Як важко освоювати іноземну мову. Я вже не молоденька. Хоч і німецька на пристойному рівні, але навичок у прийомі пацієнтів, діагностики, в обстеженні німецькою у мене немає. Довелося вчитися. Отримала задоволення від онлайн курсу німецької мови для медиків. У програмі лише потрібні речі. Відпрацювання стандартних виразів, особлива граматика, лексика з операцій, реабілітації, правильного харчування, лікування. Застосування у діалогах. Товариші медики, все сюди вивчати німецьку!
Оцінка: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Програма: курс німецької для медиків
Дата: 17.02.2021
студентка
Вікторія Супрун
Важко вступати до іноземних вузів. Складно скласти іспит на знання мови. Також важко знайти репетитора, який підготує до серйозних тестів. Мені пощастило. Тут із викладачем займаємося два місяці, зрушення є. Тест тренувальний, зрозуміло, провалив. Але я хоч би тепер знаю структуру іспиту для медиків, вивчили багато корисної лексики, розмовляємо постійно наче ми колеги, чиновники охорони здоров'я, пацієнти тощо. Звичайно займаюся далі.
Оцінка: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Програма: курс німецької для медиків
Дата: 14.01.2023
лікар
Тамара Лаптій
З чоловіком якийсь час жили у Німеччині. Йому продовжували робочу візу. Наразі запропонували постійну роботу з можливістю легалізуватися. Я за освітою медик, теж вирішила там себе розвивати. Потрібно заново вчитися, складати іспит з мови. Займаюся онлайн у «BeBest». Зрозуміла, що це непросто. Складні слова та висловлювання заучуються у контексті – так простіше. Постійне спілкування на багато тем: клініки, надання першої допомоги, прийом у лікаря, діагнози. Також вивчаємо офіційну письмову мову. Здала пробний варіант тесту – зрозуміла де мої основні помилки.
Оцінка: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Програма: курс німецької для медиків
Дата: 19.08.2021
студент
Олена Касьянова
Потрібна була допомога у складання іспиту з німецької мови. Специфічна форма – для медиків. У цій школі добре готують. Заняття онлайн дуже зручно. Платформа цікава. Якщо хочеш, можеш сам займатись, повторювати. Гурт підібрався сильний: один одному допомагаємо, працюємо в парах. Багато нової лексики мені ще важко дається граматика, прошу додаткові завдання. Виконуємо тренувальні вправи з іспиту. Розповідають про життя за кордоном, як легко адаптуватися.
Оцінка: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Програма: курс німецької для медиків
Дата: 22.05.2021
Часті питання
з онлайн курсу / FAQ
Доступ до навчальних матеріалів можемо надіслати вам на пошту або в зручний вам месенджер. Доступ до підручників та матеріалів онлайн курсу інтенсивної англійської з нуля надається після 100% оплати абонементу.

Відповідає: академічний директор BeBestSchool Каріна Полтавська
Популярно зараз
Познайомимося
Спробуйте англійську онлайн на вступному уроці
Перевіримо рівень мови
Запропонуємо знижки
Покажемо, як відбуваються заняття
Розкажемо про програму
Натискаючи "спробувати безкоштовно" ви приймаєте умови обслуговування
Записатися на пробний урок: