Про школу
Наша мета — не навантажувати студентів важкою граматикою, роблячи з них філологів, — ми навчаємо справжній, живій мові. Тій, яку ви почуєте у магазині, яка дозволить вам спілкуватися, заводити знайомства та чітко формулювати свої думки іноземною мовою.
відділ продаж
Напишіть і ми відповімоTelegram
Messenger
Сильні дієслова в німецькій мові
21.02.2024
3 хвилин на читання

Сильні дієслова в німецькій мові

Сильні дієслова являють собою особливу категорію в німецькій мові, яка надає тексту енергії та динаміки. Вони відіграють ключову роль у формуванні часів і способів дієслів, збагачуючи мовлення різноманітністю та виразністю. Відмінною рисою сильних дієслів є їхня зміна в минулому часі шляхом зміни кореневої голосної та/або додавання закінчення. Цей процес надає словам сили та інтенсивності, роблячи їх більш виразними та емоційно насиченими. Вивчення сильних дієслів не тільки дає змогу зрозуміти особливості німецької граматики, а й відчиняє двері до глибшого розуміння мовної культури та вираження особистих почуттів і думок. Давайте заглибимося в цей захопливий аспект німецької мови та розкриємо його потенціал для яскравішого та насиченішого спілкування.
Зміст:

Що таке сильні дієслова в німецькій мові

Сильні дієслова в німецькій мові - це група дієслів, які змінюють свою основу або корінь у минулому часі, а також при утворенні дієприкметників і форми доконаного виду. Вони являють собою ключовий елемент граматичної структури мови, що збагачує її виразність і різноманітність. Ці дієслова зазвичай позначають дії або стани, що відбуваються з певною інтенсивністю або емоційним забарвленням.
Приклади сильних дієслів у німецькій мові:
  • gehen (йти) - Ich gehe, ich ging, ich bin gegangen
  • kommen (приходити) - Ich komme, ich kam, ich bin gekommen
  • sehen (бачити) - Ich sehe, ich sah, ich habe gesehen
  • sitzen (сидіти) - Ich sitze, ich saß, ich habe gesessen
  • essen (їсти) - Ich esse, ich aß, ich habe gegessen
Ці приклади демонструють, як сильні дієслова змінюються в минулому часі й утворюють різноманітні форми, що допомагають передати час, інтенсивність і смислове забарвлення дії.

Таблиця сильних дієслів німецькою мовою

У німецькій мові існує таблиця сильних дієслів, яка допомагає тим, хто вивчає мову, зрозуміти особливості їхньої зміни в різних часах. Ця таблиця містить список дієслів та їхні форми в теперішньому, минулому часі та дієприкметниках. Вивчення цієї таблиці допоможе володіти граматикою і правильно використовувати сильні дієслова в розмовній і письмовій мові.
Таблиця сильних дієслів:
Ці дієслова становлять лише невелику частину сильних дієслів у німецькій мові. Їх вивчення допоможе покращити розуміння граматики та вдосконалити навички спілкування німецькою.